Windhondenrennen |
Swindon EVE |
05/02 20:37 |
Swindon EVE v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Newcastle EVE |
05/02 20:36 |
Newcastle EVE v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/02 20:35 |
Pawel Kos v Piotr Zwolinski
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF - W100 Bonita Springs - DD |
05/02 20:35 |
Anderson/Manasse v Mikulskyte/Rosca
|
|
4-6,3-6
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/02 20:30 |
Arkadiusz Mugowski v Mateusz Misiak
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 20:30 |
Denys Pesternikov v Oleh Bindas
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/02 20:30 |
Petr Jochym v Svatoslav Stempen
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/02 20:30 |
Ludek Pelikan v Miroslav Necas
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/02 20:30 |
Jiri Svec v Miloslav Lubas
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/02 20:30 |
Yurii Holovatiuk v Josef Pelikan
|
|
2-3
|
|
Paardenraces |
Turf Paradise |
05/02 20:30 |
- Turf Paradise v
|
|
View
|
|
Cricket |
Cool & Smooth T20 |
05/02 20:30 |
Molineaux Blue Runners v St Paul's Barracudas
|
|
150/7,135/9
|
|
Basketbal |
Portugal - Nacional 2A Cup |
05/02 20:30 |
Alges v Estoril BC U23
|
|
51-49
|
|
Tennis |
Challenger Porto Alegre MD |
05/02 20:30 |
Harper/Stevenson v Ambrogi/Carou
|
|
View
|
|
Voetbal |
Colombia - Primera B |
05/02 20:30 |
Real San Andres v Cucuta Deportivo
|
|
0-3
|
|
Voetbal |
Colombia - Primera B |
05/02 20:30 |
Boca Juniors De Cali v Deportes Quindio
|
|
2-1
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/02 20:25 |
Piotr Strus v Jaroslaw Rolak
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/02 20:25 |
Jan Hendrych v Zdenek Muhlhauser
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 20:25 |
Mykola Polysynskyi v Dmytro Mishchenko
|
|
0-3
|
|
MMA |
MMA |
05/02 20:23 |
Jean Do Santos v Mohamad Baillot
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Hipo Chile |
05/02 20:23 |
Hipo Chile v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Swindon EVE |
05/02 20:22 |
Swindon EVE v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Newcastle EVE |
05/02 20:21 |
Newcastle EVE v
|
|
View
|
|
Darten |
Premier League Darts |
05/02 20:20 |
Rob Cross v Luke Humphries
|
|
6-5
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 20:20 |
Radek Slunecko v Jiri Tichy
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/02 20:20 |
Grzegorz Felkel v Radoslaw Chrzescian
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/02 20:20 |
Jan Eibich v Dominik Lafek
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 20:20 |
Yurii Volkov v Dmytro Khairov
|
|
1-3
|
|
Paardenraces |
Gulfstream |
05/02 20:18 |
- Gulfstream v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Monmore EVE |
05/02 20:16 |
Monmore EVE v
|
|
View
|
|
Tennis |
Challenger Porto Alegre MD |
05/02 20:15 |
Stepanov/Urrea v Aboian/Aboian
|
|
4-6,4-6
|
|
Paardenraces |
Belmont At The |
05/02 20:15 |
Belmont At The Big A v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Star Series |
05/02 20:08 |
Tibor Spanik v Miad Lotfijanabadi
|
|
3-2
|
|
Windhondenrennen |
Hove EVE |
05/02 20:08 |
Hove EVE v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Swindon EVE |
05/02 20:07 |
Swindon EVE v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/02 20:05 |
Seweryn Nagorzanski v Grzegorz Mucha
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/02 20:05 |
Szymon Radlo v Kamil Rudomina
|
|
0-3
|
|
Darten |
Premier League Darts |
05/02 20:05 |
Michael Smith v Luke Littler
|
|
1-6
|
|
MMA |
MMA |
05/02 20:05 |
Alexandra Tekenah v Alice Pisciotta
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Suffolk Downs E |
05/02 20:03 |
Suffolk Downs EVE v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Churchill Downs |
05/02 20:03 |
- Churchill Downs v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Newcastle EVE |
05/02 20:02 |
Newcastle EVE v
|
|
View
|
|
Beachvolleybal |
Beach Pro Tour Brasilia Women |
05/02 20:00 |
Samoilova/Graudina v Chamereau/Vieira
|
|
2-0
|
|
Beachvolleybal |
Beach Pro Tour Brasilia Women |
05/02 20:00 |
Duda/Patricia v Muller/Tillmann
|
|
2-0
|
|
Squash |
Richmond Open - Dames |
05/02 20:00 |
Sabrina Sobhy v Marina Stefanoni
|
|
3-2
|
|
Voetbal |
Peru - Campeonato Nacional - Dames |
05/02 20:00 |
FC Killas - Dames v UNSAAC Women
|
|
2-1
|
|
Tennis |
ITF - M25 Xalapa |
05/02 20:00 |
Evan Zhu v Oliver Clark Anderson
|
|
7-6,1-6,3-6
|
|
Tennis |
ITF - M25 Xalapa |
05/02 20:00 |
Ernesto Escobedo v Miguel Angel Alonso
|
|
6-1,6-4
|
|
Tennis |
ITF - M25 Xalapa |
05/02 20:00 |
Ricardo Rodriguez-Pace v Andre Ilagan
|
|
1-6,0-6
|
|
Tennis |
ITF - W35 Anapoima - DD |
05/02 20:00 |
Lizarazo/Pereira v Nita/Tran
|
|
6-3,6-4
|
|
e-sport |
VALORANT - VCL Brazil |
05/02 20:00 |
RED Canids v Hero Base
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 20:00 |
Serhii Rak v Dmytro Zeniuk
|
|
3-0
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/02 20:00 |
Bartlomiej Wisniewski v Michal Skorski
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/02 20:00 |
Radomir Vavrecka v Lubomir Navrat
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/02 20:00 |
Petr Svec v Ales Krejci
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/02 20:00 |
Tomas Regner v Jan Pleskot
|
|
2-3
|
|
e-sport |
DOTA2 - RES Regional LATAM |
05/02 20:00 |
BOOM ID v Qhali
|
|
0-1
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
05/02 20:00 |
Michal Varecka v Miroslav Barta
|
|
1-3
|
|
Basketbal |
Argentinië - LDD |
05/02 20:00 |
Platense LDD v Riachuelo LDD
|
|
63-75
|
|
Paardenraces |
Chelmsford City |
05/02 20:00 |
Chelmsford City v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Peru - Campeonato Nacional - Dames |
05/02 20:00 |
FC Killas - Dames v Universidad San Antonio Abad Women
|
|
2-1
|
|
Volleybal |
Portugal - Nacional |
05/02 20:00 |
Fonte Bastardo v Academica De Espinho
|
|
3-2
|
|
Voetbal |
Ecuador - LigaPro Serie B |
05/02 20:00 |
Club 9 de Octubre v Independiente Juniors
|
|
0-0
|
|
e-sport |
SCII - ESL Masters Americas |
05/02 20:00 |
Kelazhur v DisK
|
|
View
|
|
Voetbal |
Colombia - Primera B |
05/02 20:00 |
Leones v Union Magdalena
|
|
1-3
|
|
Windhondenrennen |
Monmore EVE |
05/02 19:57 |
Monmore EVE v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Hipo Chile |
05/02 19:57 |
Hipo Chile v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/02 19:55 |
Jesus Galvez v Oscar I Alonso
|
|
2-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/02 19:55 |
Adam Kosacky v Jiri Plachy
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 19:55 |
Hryhorii Kulishov v Serhii Chuliukov
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF - W35 Anapoima - DD |
05/02 19:55 |
Fossa Huergo/Tona v Hinojosa Gomez/Romero
|
|
6-2,7-5
|
|
Tennis |
ITF M15 - Orange Park - HD |
05/02 19:55 |
Kotan/Scott v Jones/Kirchheimer
|
|
away
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/02 19:55 |
Lukasz Jarocki v Damian Korczak
|
|
2-3
|
|
Paardenraces |
Turf Paradise |
05/02 19:55 |
- Turf Paradise v
|
|
View
|
|
MMA |
MMA |
05/02 19:54 |
Benjamin Sehic v Mamadou Mbaye
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Swindon EVE |
05/02 19:52 |
Swindon EVE v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Hove EVE |
05/02 19:51 |
Hove EVE v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/02 19:50 |
Marek Dlask v Dominik Lafek
|
|
3-0
|
|
Tennis |
ITF - W100 Bonita Springs |
05/02 19:50 |
Akasha Urhobo v Whitney Osuigwe
|
|
4-6,6-3,7-6
|
|
Tennis |
ITF - M25 Anapoima |
05/02 19:50 |
Collin Altamirano v Kiranpal Pannu
|
|
away
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 19:50 |
Vadym Ishchuk v Andrey Troyan
|
|
3-2
|
|
Windhondenrennen |
Suffolk Downs E |
05/02 19:48 |
Suffolk Downs EVE v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 19:46 |
Jan Simecek Jr v Josef Hondlik
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
TT Star Series |
05/02 19:46 |
Ronit Bhanja v Olajide Omotayo
|
|
3-1
|
|
Paardenraces |
Gulfstream |
05/02 19:46 |
- Gulfstream v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - M25 Anapoima |
05/02 19:45 |
Harrison Adams v Salvador Price
|
|
6-2,6-4
|
|
Darten |
Premier League Darts |
05/02 19:45 |
Gerwyn Price v Luke Humphries
|
|
away
|
|
Windhondenrennen |
Newcastle EVE |
05/02 19:44 |
Newcastle EVE v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Belmont At The |
05/02 19:43 |
Belmont At The Big A v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/02 19:40 |
Tomasz Filbrandt v Piotr Maruszak
|
|
2-3
|
|
Handbal |
IJsland - Úrvalsdeild |
05/02 19:40 |
Valur v UMF Afturelding
|
|
39-25
|
|
Windhondenrennen |
Monmore EVE |
05/02 19:38 |
Monmore EVE v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Swindon EVE |
05/02 19:37 |
Swindon EVE v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
05/02 19:35 |
Karol Guzy v Wladyslaw Szumilas
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
05/02 19:35 |
Vitalii Ryndia v Vladislav Kovalenko
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
05/02 19:35 |
Mariusz Koczyba v Mateusz Burkacki
|
|
2-3
|
|
Windhondenrennen |
Suffolk Downs E |
05/02 19:33 |
Suffolk Downs EVE v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Hipo Chile |
05/02 19:33 |
Hipo Chile v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
Hove EVE |
05/02 19:32 |
Hove EVE v
|
|
View
|
|
Lacrosse |
Lacrosse |
05/02 19:31 |
Rutgers - Dames v Penn State - Dames
|
|
4-5
|
|