Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
04/18 09:30 |
Marek Kostal v Martin Sochor
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
04/18 09:30 |
Milan Travnik v Lubomir Jonas
|
|
3-1
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/18 09:30 |
Inter (val) Esports v Juventus (Ragnar) Esports
|
|
2-6
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/18 09:30 |
Napoli (Votepeace) Esports v Roma (Spencer) Esports
|
|
4-4
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/18 09:30 |
Roma (VanGogh) Esports v Juventus (Obelix) Esports
|
|
2-6
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/18 09:30 |
Inter (Bruno) Esports v Lazio (Palas) Esports
|
|
5-5
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/18 09:30 |
Hryhorii Prokopenko v Yurii Urezchenko
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
04/18 09:30 |
Blazej Warpas v Dawid Stapor
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/18 09:30 |
Dmitro Kuzmenko v Oleksandr Ziakun
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
TT Star Series |
04/18 09:30 |
Milo De Boer v Viktor Yefimov
|
|
1-3
|
|
Tennis |
WTA - Oeiras |
04/18 09:30 |
Julia Avdeeva v Suzan Lamens
|
|
5-7,0-6
|
|
Paardenraces |
JPN Mombetsu |
04/18 09:30 |
- Mombetsu v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - W50 Shenzhen |
04/18 09:30 |
Su Jeong Jang v Zongyu Li
|
|
3-6,2-6
|
|
Basketbal |
Kazachstan - National League - Dames |
04/18 09:30 |
Turan - Dames v Kaspiy Aktau - Dames
|
|
70-68
|
|
Tennis |
Challenger - Oeiras |
04/18 09:30 |
Ugo Blanchet v Emilio Nava
|
|
6-4,7-6
|
|
e-sport |
VALORANT - VCL South Asia |
04/18 09:30 |
Reckoning Esports v True Rippers
|
|
View
|
|
e-sport |
CS2 - Thunderpick World Champs EU - Kwal. |
04/18 09:30 |
BIG v Leon
|
|
2-0
|
|
Honkbal |
Korea - KBO |
04/18 09:30 |
Hanwha Eagles v NC Dinos
|
|
Postponed
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
04/18 09:28 |
PHX Suns (DOUBLEFOUR) Esports v CLE Cavaliers (MIST) Esports
|
|
77-86
|
|
Windhondenrennen |
AUS Sandown Par |
04/18 09:28 |
- Sandown Park v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
04/18 09:25 |
Arkadiusz Mugowski v Jakub Zochniak
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/18 09:25 |
Mykolay Treschetka v Viktor Kodola
|
|
2-3
|
|
Tennis |
ITF - W75 Koper |
04/18 09:25 |
Anastasiya Konstantinovna Soboleva v Justina Mikulskyte
|
|
6-2,3-6,3-6
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
04/18 09:25 |
Matej Fausek v Jan Kocab
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF - W15 Şımkent |
04/18 09:25 |
Irene Lavino v Aruzhan Sagandikova
|
|
6-3,6-2
|
|
Windhondenrennen |
AUS Albion Park |
04/18 09:25 |
- Albion Park v
|
|
View
|
|
Paardenraces |
Nantes |
04/18 09:20 |
Nantes v
|
|
View
|
|
Volleybal |
Rusland - Liga Pro |
04/18 09:20 |
Energy-pro v Empire-pro
|
|
3-0
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
04/18 09:20 |
Jakub Rolik v Vojtech Leska
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/18 09:20 |
Serhii Solomko v Dmitriy Zaporozhets
|
|
3-2
|
|
Badminton |
Slovak Open MD Qual |
04/18 09:20 |
Calisir/Yasar v Bentwood/Chua
|
|
2-0
|
|
Paardenraces |
JPN Urawa |
04/18 09:20 |
- Urawa v
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - W15 Antalya |
04/18 09:20 |
Marcelina Podlinska v Sonja Zhiyenbayeva
|
|
4-6,1-6
|
|
Windhondenrennen |
AUS Dapto |
04/18 09:19 |
- Dapto v
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/18 09:18 |
Inter (Jekunam) Esports v AC Milan (d1pseN) Esports
|
|
4-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/18 09:18 |
Newcastle (lowheels) Esports v Sevilla (dm1trena) Esports
|
|
1-3
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
04/18 09:18 |
MEM Grizzlies (VEX) Esports v LA Lakers (SURGEON) Esports
|
|
77-62
|
|
Windhondenrennen |
AUS Warrnambool |
04/18 09:16 |
- Warrnambool v
|
|
View
|
|
Squash |
WC Qualifiers Asia |
04/18 09:15 |
Chung Yat Long v Addeen Idrakie
|
|
0-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/18 09:15 |
Real Madrid (Sebastian) Esports v A.Madrid (Odin) Esports
|
|
2-4
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/18 09:15 |
PSG (Walter) Esports v Bayern (Spiderman) Esports
|
|
0-1
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/18 09:15 |
Man City (aibothard) Esports v Real Madrid (Cantona) Esports
|
|
2-1
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/18 09:15 |
Bayern (Nio) Esports v Inter (Chemist) Esports
|
|
2-0
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/18 09:15 |
AC Milan (Pele) Esports v Juventus (Ragnar) Esports
|
|
4-3
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/18 09:15 |
Napoli (Votepeace) Esports v Inter (val) Esports
|
|
2-1
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/18 09:15 |
AC Milan (MisterX) Esports v Roma (VanGogh) Esports
|
|
5-4
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/18 09:15 |
Inter (Bruno) Esports v Juventus (Obelix) Esports
|
|
1-5
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/18 09:15 |
Jan Herink v Matej Svitac
|
|
1-3
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
04/18 09:15 |
Bartosz Czerwinski v Damian Korczak
|
|
3-0
|
|
Squash |
WC Qualifiers Asia |
04/18 09:15 |
Leo Chung v Addeen Idrakie
|
|
2-9
|
|
Squash |
WC Qualifiers Asia |
04/18 09:15 |
Darren Rahul Pragasam v Ammar Altamimi
|
|
3-1
|
|
Paardenraces |
AUS Pakenham |
04/18 09:15 |
- Pakenham v
|
|
View
|
|
Windhondenrennen |
AUS Angle Park |
04/18 09:12 |
- Angle Park v
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
04/18 09:10 |
Libre Sancho v Eduardo Gonzales
|
|
3-2
|
|
Tennis |
ITF - W15 Antalya |
04/18 09:10 |
Linda Sevcikova v Ekaterina Agureeva
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
04/18 09:10 |
Mateusz Golebiowski v Josef Braun
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF - M15 Azay-le-Rideau |
04/18 09:10 |
Loann Massard v Louis Dussin
|
|
5-7,1-6
|
|
Windhondenrennen |
AUS Sandown Par |
04/18 09:09 |
- Sandown Park v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Ebasketball H2H GG League - 4x5min |
04/18 09:08 |
PHX Suns (TD24) Esports v DAL Mavericks (SPEED) Esports
|
|
69-60
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/18 09:06 |
Sevilla (dm1trena) Esports v Benfica (Bomb1to) Esports
|
|
3-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd |
04/18 09:06 |
AC Milan (d1pseN) Esports v Newcastle (lowheels) Esports
|
|
0-0
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
04/18 09:05 |
Sylwester Wloszek v Mateusz Malik
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/18 09:05 |
Roman Konkulovskyi v Volodymyr Kuzmych
|
|
0-3
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/18 09:05 |
Oleksandr Bryzhevatyi v Oleksandr Osadchyi
|
|
1-3
|
|
Windhondenrennen |
AUS Albion Park |
04/18 09:05 |
- Albion Park v
|
|
View
|
|
Volleybal |
Rusland - Vyscha League B - Dames |
04/18 09:00 |
Zabaikalka - Dames v Voronezh - Dames
|
|
3-1
|
|
Tennis |
ITF - M15 Azay-le-Rideau |
04/18 09:00 |
Alexandre Reco v Axel Garcian
|
|
View
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/18 09:00 |
AC Milan (Pele) Esports v Roma (Spencer) Esports
|
|
2-3
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/18 09:00 |
A.Madrid (Odin) Esports v Barcelona (Cleo) Esports
|
|
2-5
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/18 09:00 |
Real Madrid (Sebastian) Esports v Bayern (Spiderman) Esports
|
|
4-3
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/18 09:00 |
Bayern (Nio) Esports v Man City (aibothard) Esports
|
|
1-3
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/18 09:00 |
PSG (General) Esports v Inter (Chemist) Esports
|
|
1-1
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
04/18 09:00 |
Jan Potensky v David Tomasch
|
|
3-0
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
04/18 09:00 |
Radomir Revay v Radek Benes
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
04/18 09:00 |
Oldrich Lzicar v Pavol Hromadka
|
|
3-2
|
|
Tafeltennis |
Tsjechië - Liga Pro |
04/18 09:00 |
Ladislav Zatecka v Daniel Kouble
|
|
3-1
|
|
Basketbal |
Ebasketball Battle - 4x5 minuten |
04/18 09:00 |
ORL Magic (blaylockk) Esports v OKC Thunder (panteraxball) Esports
|
|
80-73
|
|
Basketbal |
Ebasketball Battle - 4x5 minuten |
04/18 09:00 |
LA Lakers (Andrik) Esports v LA Clippers (Lalkoff) Esports
|
|
65-82
|
|
Voetbal |
Esoccer GT Leagues – 12 mins play |
04/18 09:00 |
Napoli (Votepeace) Esports v Juventus (Ragnar) Esports
|
|
4-4
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/18 09:00 |
Eduard Shymanskyi v Roman Hryhoriev
|
|
3-1
|
|
Tafeltennis |
TT Cup |
04/18 09:00 |
Adam Gdula v Michal Lysakowski
|
|
3-2
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/18 09:00 |
Lazio (Palas) Esports v Juventus (Obelix) Esports
|
|
3-5
|
|
Voetbal |
Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd |
04/18 09:00 |
AC Milan (MisterX) Esports v Inter (Bruno) Esports
|
|
3-3
|
|
Tafeltennis |
TT Elite Series |
04/18 09:00 |
Bartlomiej Skorko v Michal Minda
|
|
3-0
|
|
e-sport |
DOTA2 - European Pro League |
04/18 09:00 |
MOUZ v Rest Farmers
|
|
2-0
|
|
Tennis |
ITF - M15 Dubrovnik |
04/18 09:00 |
Michael Gloeckler v Maxime Chazal
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - M15 Şımkent |
04/18 09:00 |
Ruslan Kastsiukevich v Karan Singh
|
|
View
|
|
Tafeltennis |
Setka Cup |
04/18 09:00 |
Bogdan Panchenko v Maksym Hubenko
|
|
1-3
|
|
Tennis |
ITF W35 - Santa Margherita |
04/18 09:00 |
Lucie Havlickova v Cagla Buyukakcay
|
|
6-3,7-6
|
|
Tennis |
ITF - M15 Şımkent |
04/18 09:00 |
Savva Polukhin v Vladyslav Orlov
|
|
6-0,6-2
|
|
Tennis |
ITF - M15 Dubrovnik |
04/18 09:00 |
Gergely Madarasz v Neil Oberleitner
|
|
3-6,4-6
|
|
Tennis |
ATP - Barcelona |
04/18 09:00 |
Roberto Bautista-Agut v Cameron Norrie
|
|
4-6,3-6
|
|
Handbal |
Afrika - CCWC |
04/18 09:00 |
JS Kinshasa v APR HC
|
|
0-0
|
|
Tennis |
ITF - M15 Antalya |
04/18 09:00 |
Max Schoenhaus v Facundo Juarez
|
|
4-6,2-6
|
|
Tennis |
WTA - Oeiras |
04/18 09:00 |
Kristina Mladenovic v Francesca Jones
|
|
6-4,7-6
|
|
Paardenraces |
JPN Mombetsu |
04/18 09:00 |
- Mombetsu v
|
|
View
|
|
e-sport |
CODM - China Masters |
04/18 09:00 |
All Gamers v KingZone
|
|
View
|
|
Tennis |
ITF - M15 Dubrovnik |
04/18 09:00 |
Jacopo Berrettini v Valerio Perruzza
|
|
away
|
|
Paardenraces |
AUS Pinjarra |
04/18 09:00 |
- Pinjarra v
|
|
View
|
|
e-sport |
Honor of Kings - KPL Spring |
04/18 09:00 |
BOA v Rare Atom
|
|
2-1
|
|