Live Scores

Voetbal Engeland - League 2 00' Port Vale [5] Port Vale View Swindon [6] Swindon
Voetbal Ierland - Premier Division 00' UCD [10] UCD View Shamrock Rovers [1] Shamrock Rovers
Voetbal Engeland - Premier League 00' Everton [16] Everton View Crystal Palace [13] Crystal Palace
Voetbal Argentinië - Reserve League 02' Club Comunicaciones - Reserves Club Comunicaciones - Reserves 0-0 Talleres Remedios - Reserves
Voetbal Argentinië - Reserve League 05' JJ Urquiza - Reserves 0-0 CA Colegiales - Reserves
Voetbal Argentinië - Reserve League 05' Deportivo Espanol - Reserves 0-0 Victoriano Arenas - Reserves
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 06' Man City (Luntik) Esports 1-0 Man Utd (Gambit) Esports
Voetbal Zwitserland - Super League 07' Servette [6] Servette 0-0 Basel [2] Basel
Voetbal Zwitserland - Super League 07' Lugano [4] Lugano 1-1 FC Zurich [1] FC Zurich
Voetbal Saoedi-Arabië - Beker 07' Al Feiha Al Feiha 0-0 Al Hilal Riyadh Al Hilal Riyadh
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 07' Liverpool (Jekos) Esports 1-1 Chelsea (MakcwellLm) Esports
Voetbal Zwitserland - Super League 08' Grasshoppers [7] Grasshoppers 0-0 St Gallen [5] St Gallen
Voetbal Zwitserland - Super League 08' Lausanne Sports [10] Lausanne Sports 0-0 FC Sion [8] FC Sion
Voetbal Duitsland - Bundesliga - Play-offs 09' Hertha Berlin Hertha Berlin 0-0 Hamburger SV Hamburger SV
Voetbal Zwitserland - Super League 09' Lucerne [9] Lucerne 0-2 Young Boys [3] Young Boys
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 09' Real Betis (Supernova) Esports 0-1 Bayer 04 (myxlunka) Esports
Voetbal Esoccer Live Arena - 10 minuten speeltijd 10' Eintracht (Bardo) Esports 3-3 Monaco (Skripp) Esports
Voetbal Noorwegen - Interkretsserie U19 23' Lillehammer U19 2-0 Lyn 1896 U19
Voetbal El Salvador - Reserve league 35' [7] CD Luis Angel Firpo - Reserves 1-0 AD Isidro Metapan - Reserves [5]
Voetbal Argentinië - Reserve League 35' CA Ituzaingo - Reserves 1-0 Villa San Carlos - Reserves
Voetbal Argentinië - Reserve League 35' CA San Miguel - Reserves CA San Miguel - Reserves 1-0 CS Dock Sud - Reserves
Voetbal Argentinië - Reserve League 35' Quilmes - Reserves 1-0 Deportivo Riestra - Reserves
Voetbal Uruguay - Reserve League 36' Rentistas - Reserves 1-0 Boston River - Reserves
Voetbal Argentinië - Reserve League 36' Los Andes - Reserves 0-0 Defensores Unidos - Reserves
Voetbal IJsland - Premier League - Dames 37' Breidablik - Dames [3] Breidablik - Dames 0-1 IBV Vestmannaeyjar - Dames [8] IBV Vestmannaeyjar - Dames
Voetbal Duitsland - Landesliga 39' SGE Bedburg-Hau 3-0 VfL Rhede
Voetbal Mauritanië - 1e divisie 45' AS Douanes Nouakchott 0-0 ACS Ksar
Voetbal Finland - Kolmonen 45' MPS MPS 2-0 Puiu
Voetbal Roemenië - Beker 49' ACS Sepsi ACS Sepsi 2-0 FC Voluntari FC Voluntari
Voetbal Duitsland - Oberliga Westfalen 49' [2] SpVgg Vreden 1921 1-0 Holzwickeder SC [9] Holzwickeder SC
Voetbal Spanje - Youth League 52' La Nucia U19 2-1 Alboraya U19
Voetbal Germany Verbandsliga 56' TSV Steinbach II 2-1 FV Biebrich 02
Voetbal Bulgarije - Eerste competitie 66' Slavia Sofia [6] Slavia Sofia 1-1 Levski Sofia [4] Levski Sofia
Voetbal Finland - Kolmonen 68' Töölön Taisto Töölön Taisto 2-0 HIFK 2 HIFK 2
Voetbal Israël - 1e divisie - Dames 70' Kiryat Gat SC - Dames [1] Kiryat Gat SC - Dames 2-1 Hapoel Raanana - Dames [8] Hapoel Raanana - Dames
Voetbal Israël - 1e divisie - Dames 73'<sup>+8</sup> Hapoel Beer Sheva - Dames [6] Hapoel Beer Sheva - Dames 2-1 Hapoel Marmorek - Dames [7]
Voetbal Finland - Kolmonen 76' LePa LePa 0-7 FC Espoo FC Espoo
Voetbal Zweden - Superettan 76' Osters IF [6] Osters IF 1-2 Halmstad [2] Halmstad
Voetbal Mali - Premiere Division 79' Stade Malien de Bamako Stade Malien de Bamako 0-1 AS Police
Voetbal Israël - 1e divisie - Dames 79' ASA Tel Aviv - Dames [5] ASA Tel Aviv - Dames 1-0 FC Ramat Hasharon - Dames [4] FC Ramat Hasharon - Dames
Voetbal Jordanië - Competitie 79' [9] Moghayer Al Sarhan 0-0 Al-Hussein SC [1] Al-Hussein SC
Voetbal Zweden - Superettan 80' Brommapojkarna [9] Brommapojkarna 4-1 Ostersunds FK [15] Ostersunds FK
Voetbal Letland - Virsliga 80' Rigas FS [2] Rigas FS 3-0 Tukums 2000 [8] Tukums 2000
Voetbal Zweden - Superettan 80' IK Brage [1] IK Brage 0-0 Dalkurd FF [13] Dalkurd FF
Voetbal Bosnië & Herzegovina - Beker 81' FK Sarajevo FK Sarajevo 0-0 Vélez Mostar Vélez Mostar
Voetbal Guatemala - Liga Nacional 81' Guastatoya [3] Guastatoya 1-0 CSD Municipal [2] CSD Municipal
Voetbal Zweden - Superettan 82' AFC Eskilstuna [3] AFC Eskilstuna 1-2 Norrby IF [11] Norrby IF
Voetbal Finland - Kolmonen 85' NouLa 2-1 JaPS II JaPS II
Voetbal Iran - Pro League 91'<sup>+5</sup> Esteghlal Tehran [1] Esteghlal Tehran 0-0 Aluminium Arak [9] Aluminium Arak
Voetbal Nederland - Eredivisie 95'<sup>+4</sup> sc Heerenveen [8] sc Heerenveen 3-2 AZ [5] AZ
Voetbal Noorwegen - Beker 120' Frøya 2-2 Fana Fana
Voetbal Noorwegen - Beker 120' Follo Follo 0-0 Grorud Grorud
Voetbal Noorwegen - Beker 120' Fram Fram 0-0 Ørn Horten Ørn Horten
Basketbal Italië - Lega 1 1 - 10:00 Pesaro Pesaro 0-0 Virtus Bologna Virtus Bologna
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 1 - 01:02 PHI 76ers (PUMA) Esports 18-11 MIL Bucks (KARMA) Esports
Basketbal Kosovo - Superliga 1 - 05:14 Peja Peja 6-12 Trepca Trepca
Basketbal Polen - PLK 1 - 10:00 Slask Wroclaw [5] Slask Wroclaw 0-0 Legia Warschauw [6] Legia Warschauw
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 3 - 03:17 BKN Nets (HUNCHO) Esports 42-36 MIL Bucks (ZENNY) Esports
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 4 - 00:00 GS Warriors (TRIPPY) Esports 35-60 BOS Celtics (BEARDED D) Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 minuten 4 - 00:00 NO Pelicans (JD) Esports 57-76 NY Knicks (Blanc) Esports
Basketbal Italië - Lega 1 2 - 02:00 Venezia [5] Venezia 25-28 Tortona [4] Tortona
Basketbal Italië - A2 - Dames 2 - 01:31 Patti - Dames 25-24 Umbertide - Dames Umbertide - Dames
Basketbal Turkije - BSL 3 - 07:06 Fenerbahce [1] Fenerbahce 53-46 Bursaspor [8] Bursaspor
Basketbal Denemarken - Basketligaen 4 - 08:53 Svendborg Rabbits [2] Svendborg Rabbits 55-67 Bakken Bears [1] Bakken Bears
Basketbal Duitsland - Bundesliga 4 - 00:00 Brose Bamberg [8] Brose Bamberg 70-103 Alba Berlin [1] Alba Berlin
Basketbal Duitsland - Bundesliga 4 - 06:30 Ratiopharm Ulm [5] Ratiopharm Ulm 64-85 Ludwigsburg [4] Ludwigsburg
Volleybal Hongarije - Regionale competitie BEAC 0-0 MAFC-Schonherz
Volleybal International Games Dames Italië - Dames Italië - Dames 3-5 Kroatië - Dames Kroatië - Dames
Volleybal Wedstrijden 20-25 SV Esting 20-12 SVS Turkheim
Volleybal Italië - A2 18-25 Reggio Emilia [4] Reggio Emilia 10-7 Cuneo [3] Cuneo
Volleybal Hongarije - Regional League - Dames 25-9 Kozgaz SC DSK - Dames 16-21 MAFC-EPK - Dames
Volleybal EK Volleybal U21 - Kwal. - Dames 25-17 Montenegro U21 - Dames 15-15 Iceland U21 - Dames
Volleybal Hongarije - Regionale competitie 15-25,24-26 MAFC-Stoczek 0-0 WARD-darazsak
Volleybal Hongarije - Regional League - Dames 22-25,12-25,25-21,25-14 Semmelweis SK - Dames 4-11 Penzugyor A - Dames
Honkbal MLB 05/19 18:10 CHI White Sox [13] CHI White Sox 0-2 KC Royals [26] KC Royals
Honkbal College Baseball 05/19 18:00 Wichita State 1-0 South Florida
Honkbal College Baseball 05/19 18:00 Houston Baptist 0-0 New Orleans
Honkbal College Baseball 05/19 18:00 Rhode Island 4-2 Richmond
Honkbal MLB 05/19 17:10 STL Cardinals [11] STL Cardinals 2-2 NY Mets [3] NY Mets
Honkbal MLB 05/19 17:10 CIN Reds [30] CIN Reds 1-1 CLE Guardians [17] CLE Guardians
Honkbal Triple A Minor League 05/19 17:08 Columbus Clippers 2-4 Iowa Cubs
Honkbal MLB 05/19 17:05 SD Padres [6] SD Padres 2-0 PHI Phillies [13] PHI Phillies
Honkbal MLB 05/19 16:35 NY Yankees [1] NY Yankees 5-3 BAL Orioles [27] BAL Orioles
Honkbal Triple A Minor League 05/19 16:10 Lehigh Valley IronPigs 7-9 Rochester Red Wings Rochester Red Wings
Honkbal College Baseball 05/19 16:00 Norfolk State 4-6 Delaware State
IJshockey IIHF WK 1 - 14:42 Canada [2] Canada 1-1 Kazachstan [8] Kazachstan
IJshockey IIHF WK 2 - 06:32 Tsjechië [5] Tsjechië 5-0 Letland [6] Letland
Handbal Champions League 00:00 THW Kiel THW Kiel 0-0 PSG Handball PSG Handball
Handbal Oostenrijk - HLA 15:54 UHK Krems [4] UHK Krems 8-10 Fivers WAT Margareten [1] Fivers WAT Margareten
Handbal Frankrijk - Starligue 30:00 Saran Loiret [15] Saran Loiret 16-14 Nancy [16] Nancy
Handbal Zweden - Handbollsligan 54:32 IFK Skövde HK [2] IFK Skövde HK 24-26 Ystads IF HF [4] Ystads IF HF
Handbal Duitsland - Bundesliga 57:14 Füchse Berlin [4] Füchse Berlin 34-29 Frisch Auf Göppingen [5] Frisch Auf Göppingen
Handbal Duitsland - Bundesliga 60:00 MT Melsungen [10] MT Melsungen 18-23 TBV Lemgo Lippe [8] TBV Lemgo Lippe
Handbal Duitsland - Bundesliga 55:53 SC Magdeburg [1] SC Magdeburg 32-20 TuS N-Lübbecke [18] TuS N-Lübbecke
Handbal Duitsland - Bundesliga 53:37 TSV GWD Minden [16] TSV GWD Minden 21-24 TSV Hannover Burgdorf [14] TSV Hannover Burgdorf
Handbal Duitsland - Bundesliga 58:20 HBW Balingen-Weilstetten [17] HBW Balingen-Weilstetten 22-27 HSG Wetzlar [6] HSG Wetzlar
Tennis ITF W15 - Cancun 0-0 Esther Vyrlan 1-0 Ho Ching Wu
Tennis ITF W60 Pelham - DD 0-0 Buyckx/Despain 0-0 Balu/Kononova
Tennis Challenger - Francavilla 0-0 [483] Pawel Cias 0-0 Matteo Arnaldi [280]
Tennis ITF W60 Pelham 0-0 Elizabeth Mandlik 1-0 Caroline Lampl
Tennis ITF W60 Pelham 0-0 Rhiann Newborn 1-2 Katrina Scott
Tennis ITF W15 - Cancun 15-0 Kelly Williford 1-2 Laura D A Patino
Tennis ITF M15 - Cancun - HD 15-30 Chappell/O'Hoisin 4-3 Britto/Yamacita
Tennis ITF W25 - Naples - DD Ng/Shaffer 1-5 Sanchez/McAdoo
Tennis ATP - Geneva 0-0 [50] Ilya Ivashka 5-7,0-0 Joao Sousa [79]
Tennis ITF W15 - Cancun 0-0 Rachel Gailis 6-3,0-0 Kirsten-Andrea Weedon
Tennis UTR Pro Tennis Series - Californië 15-15 Mitchell Lee 2-6,0-2 Top Nidunjianzan
Tennis UTR Pro Tennis Series - Californië - Dames 40-30 Emmie Moore 5-5 Lindsay Eisenman
Tennis UTR Pro Tennis Series - Californië - Dames 0-0 Ellie Gyuro 5-4 Antonia Pareja
Tennis ITF W15 - Cancun A-40 Chia Yi Tsao 6-1,6-5 Man Ying Maggie Ng
Tennis ATP - Lyon 0-15 [11] Cameron Norrie 6-4,4-6,5-5 Sebastian Baez [38]
Paardenraces Chelmsford City 05/19 19:10 Chelmsford City View
Paardenraces Belterra Park 05/19 19:05 - Belterra Park View
Paardenraces Belmont Park 05/19 19:05 - Belmont Park View
Paardenraces Pimlico 05/19 18:58 - Pimlico View
Paardenraces Tipperary 05/19 18:55 Tipperary View
Paardenraces Gulfstream 05/19 18:47 - Gulfstream View
Paardenraces Woodbine 05/19 18:46 - Woodbine View
Paardenraces Sandown 05/19 18:45 Sandown View
Paardenraces Belterra Park 05/19 18:35 - Belterra Park View
Paardenraces Chelmsford City 05/19 18:35 Chelmsford City View
Paardenraces Hipo Chile 05/19 18:34 Hipo Chile View
Paardenraces Lisieux 05/19 17:52 Lisieux View
Windhondenrennen Towcester EVE 05/19 18:48 Towcester Eve View
Windhondenrennen Monmore EVE 05/19 18:44 Monmore EVE View
Windhondenrennen Wheeling Island 05/19 18:42 - Wheeling Island View
Windhondenrennen Limerick EVE 05/19 18:42 Limerick EVE View
Windhondenrennen Sunderland EVE 05/19 18:41 Sunderland EVE View
Windhondenrennen Hove EVE 05/19 18:36 Hove EVE View
Windhondenrennen Perry Barr EVE 05/19 17:59 Perry Barr EVE View
Golf PGA Championship 05/19 11:40 PGA Championship View
Rugby Union Frankrijk - 2e Divisie 00:00 Nevers Nevers 0-0 Carcassonne Carcassonne
Darten Premier League Darts 2022 05/19 18:45 Michael Smith Michael Smith 0-0 Michael van Gerwen Michael van Gerwen
Pool UK Open Championship 05/19 17:26 Riku Romppanen 6-7 Skyler Woodward
Tafeltennis TT Elite Series Krzesimir Kleszcz 0-0 Jakub Lamperski
Tafeltennis Setka Cup 7-11 Andrii Shcherbak 1-1 Yevhen Samofal
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 11-6 Stanislav Mazanek 11-10 Jaroslav Strnad 1964
Tafeltennis Challenger - Ochsenhausen 8-11 Dillon Chambers 3-9 Amirreza Abbasi
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 11-8,8-11 Milan Nahodil 0-0 Petr Masa
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 11-9,11-5 Marek Holub 0-1 Petr Chlad
Tafeltennis TT Elite Series 11-9 Jaroslaw Tomicki 4-4 Piotr Chodorski
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 11-9 Tomas Andrle 10-10 Tibor Kolenic
Tafeltennis Setka Cup 17-15 Jan Krames Sr 16-15 Miloslav Kuba
Tafeltennis Setka Cup 12-10,11-1,9-11 Maksym Balakiriev 3-7 Mykhailo Diachenko
Tafeltennis Setka Cup 11-9,14-16,3-11 Volodymyr Vons 6-4 Denys Maltsev
Tafeltennis TT Cup 11-9,6-11 Martin Stusek 8-9 Tomas Vorisek
Tafeltennis TT Cup 9-11,9-11,11-4 Sander Taaber 11-12 Varmo Onton
Tafeltennis Setka Cup 11-7 Michal Vyskocil 7-7 Ondrej Malecek
Badminton Slovenia Int. - DD Andrew/Sidebottom 9-5 Bedic/Matovic
Badminton Slovenia Int. - DD 23-25 Lysenko/Marushchak 11-2 Meszaros/Vetor
Badminton Slovenia Int. - HD 21-23 Ivancic/Krapez 9-10 Wei/Wu
Badminton Slovenia Int. - HD Lin/Su 16-12 Birker/Drexler
Badminton Slovenia Int. - HD 21-17,19-21 Chen/Liao 15-10 Indra/Marvino
Beachvolleybal Duitsland - Beachtour Düsseldorf - Dames 13-21 Dinnies/Schmitt 21-23 Interwies/Claaßen
Squash PSA WK 05/19 17:30 Paul Coll 11-11 Tarek Momen