Skip Esports

Results

Voetbal Duitsland - Oberliga Niederrhein 04/11 13:15 SpVgg Sterkrade-Nord SpVgg Sterkrade-Nord v DJK Teutonia St.Tonis DJK Teutonia St.Tonis Postponed
Voetbal Zambia - Super League 04/11 13:00 Red Arrows FC Red Arrows FC v Young Green Eagles Young Green Eagles Cancelled
Voetbal Wit-Rusland - Premier League 04/11 13:00 FC Smorgon FC Smorgon v Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk Postponed
Voetbal Brazilië - Campeonato Paulista A3 04/11 13:00 Linense Linense v Capivariano SP Capivariano SP Postponed
Voetbal Noorwegen - 2e divisie - Groep 2 04/11 13:00 Sotra Sotra v Kjelsås Kjelsås Postponed
Voetbal Noorwegen - 1e divisie 04/11 13:00 IK Start IK Start v Jerv Jerv Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Bremen 04/11 13:00 SC Borgfeld SC Borgfeld v SG Aumund Vegesack SG Aumund Vegesack Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Bremen 04/11 13:00 BSC Hastedt BSC Hastedt v Union 60 Bremen Union 60 Bremen Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Bremen 04/11 13:00 KSV Vatan Sport Bremen KSV Vatan Sport Bremen v Blumenthaler SV Blumenthaler SV Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Bremen 04/11 13:00 TuS Komet Arsten TuS Komet Arsten v BTS Neustadt BTS Neustadt Postponed
Handbal Turkije - Superlig 04/11 13:00 Guneysu SK Guneysu SK v MYK Hentbol MYK Hentbol Cancelled
Voetbal Italië - Serie D 04/11 13:00 ASD San Luca ASD San Luca v ASD Licata ASD Licata Postponed
Voetbal Italië - Serie D 04/11 13:00 Bagnolese Bagnolese v Ghivizzano Ghivizzano Postponed
Basketbal België - Top Division 1 04/11 13:00 Spirou Charleroi B Spirou Charleroi B v LDP Donza LDP Donza Cancelled
Voetbal Italië - Serie C - Groep C 04/11 13:00 Juve Stabia Juve Stabia v Catanzaro Catanzaro Postponed
Voetbal Italië - Serie D 04/11 13:00 Borgosesia Borgosesia v ASDC Gozzano ASDC Gozzano Postponed
Basketbal Duitsland - Bundesliga 04/11 13:00 Ludwigsburg Ludwigsburg v Fraport Skyliners Fraport Skyliners Postponed
Voetbal Italië - Serie D 04/11 13:00 FBC Gravina FBC Gravina v AC Nardo AC Nardo Postponed
Voetbal Italië - Serie D 04/11 13:00 Olympia Agnonese Olympia Agnonese v Tolentino Tolentino Postponed
Voetbal Italië - Serie D 04/11 13:00 ASD Montegiorgio ASD Montegiorgio v Vastese Vastese Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Mittelrhein 04/11 13:00 BC Viktoria Glesch Paffendorf BC Viktoria Glesch Paffendorf v SpVg Wesseling-Urfeld SpVg Wesseling-Urfeld Cancelled
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Chambly Thelle U19 Chambly Thelle U19 v Amiens SC U19 Amiens SC U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 St Pryve St Hilaire U19 St Pryve St Hilaire U19 v Lille U19 Lille U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Montfermeil FC U19 Montfermeil FC U19 v JA Drancy U19 JA Drancy U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Strasbourg U19 Strasbourg U19 v CA Pontarlier U19 CA Pontarlier U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 SA Merignac U19 SA Merignac U19 v Angers U19 Angers U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Cannes U19 Cannes U19 v AS Pieve Di Lota U19 AS Pieve Di Lota U19 Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Bade-Wurttemberg 04/11 13:00 FV Lörrach-Brombach FV Lörrach-Brombach v Neckarsulmer Sport-Union Neckarsulmer Sport-Union Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Westfalen 04/11 13:00 TSV Victoria Clarholz TSV Victoria Clarholz v Westfalia Rhynern Westfalia Rhynern Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Mittelrhein 04/11 13:00 FC Hurth FC Hurth v Viktoria 08 Arnoldsweiler Viktoria 08 Arnoldsweiler Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Mittelrhein 04/11 13:00 Duren Duren v Blau-Weiß Friesdorf Blau-Weiß Friesdorf Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Mittelrhein 04/11 13:00 VfL Alfter VfL Alfter v Borussia Freialdenhoven Borussia Freialdenhoven Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Mittelrhein 04/11 13:00 FC Hennef 05 FC Hennef 05 v SV Eilendorf SV Eilendorf Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Hessen 04/11 13:00 SV Neuhof 1910 SV Neuhof 1910 v SV Zeilsheim SV Zeilsheim Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Westfalen 04/11 13:00 Hammer SPVG Hammer SPVG v SG Finnentrop/Bamenohl SG Finnentrop/Bamenohl Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Hessen 04/11 13:00 Bad Vilbel 1919 Bad Vilbel 1919 v Rot-Weiss Hadamar Rot-Weiss Hadamar Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Hessen 04/11 13:00 VfB Ginsheim VfB Ginsheim v Steinbach Steinbach Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Hessen 04/11 13:00 Rot-Weiss Walldorf Rot-Weiss Walldorf v FSV Fernwald FSV Fernwald Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Hessen 04/11 13:00 FC Hanau 93 FC Hanau 93 v SG Barockstadt SG Barockstadt Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Niederrhein 04/11 13:00 TVD Velbert TVD Velbert v Ratingen SV Germania 04/19 EV Ratingen SV Germania 04/19 EV Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Niederrhein 04/11 13:00 Cronenberger SC Cronenberger SC v SC Velbert SC Velbert Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Niederrhein 04/11 13:00 FC Monheim FC Monheim v TuRU Düsseldorf TuRU Düsseldorf Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Niederrhein 04/11 13:00 1. FC Mönchengladbach 1. FC Mönchengladbach v FC Kray FC Kray Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Niederrhein 04/11 13:00 SpVg Schonnebeck SpVg Schonnebeck v FSV Duisburg FSV Duisburg Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Niederrhein 04/11 13:00 SSVg Velbert SSVg Velbert v TSV Meerbusch TSV Meerbusch Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Niederrhein 04/11 13:00 TV Jahn Hiesfeld TV Jahn Hiesfeld v Kleve Kleve Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Niederrhein 04/11 13:00 Schwarz-Weiß Essen Schwarz-Weiß Essen v 1. FC Bocholt 1. FC Bocholt Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga Westfalen 04/11 13:00 RSV Meinerzhagen RSV Meinerzhagen v TSG Sprockhovel TSG Sprockhovel Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Westfalen 04/11 13:00 TuS Haltern TuS Haltern v 1.FC Kaan-Marienborn 1.FC Kaan-Marienborn Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Westfalen 04/11 13:00 TuS Erndtebrück TuS Erndtebrück v TuS Ennepetal TuS Ennepetal Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Westfalen 04/11 13:00 SV Schermbeck SV Schermbeck v SC Preussen Munster II SC Preussen Munster II Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Westfalen 04/11 13:00 Holzwickeder SC Holzwickeder SC v Westfalia Herne Westfalia Herne Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Westfalen 04/11 13:00 SC Paderborn 07 II SC Paderborn 07 II v Wattenscheid 09 Wattenscheid 09 Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Westfalen 04/11 13:00 ASC 09 Dortmund ASC 09 Dortmund v Eintracht Rheine Eintracht Rheine Cancelled
Voetbal Duitsland - Oberliga Westfalen 04/11 13:00 Sportfreunde Siegen Sportfreunde Siegen v Gutersloh 2000 Gutersloh 2000 Cancelled
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Lyon U19 Lyon U19 v Clermont Foot U19 Clermont Foot U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Guingamp U19 Guingamp U19 v Avranches U19 Avranches U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Vertou U19 Vertou U19 v Nantes U19 Nantes U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Marseille U19 Marseille U19 v Toulouse U19 Toulouse U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Sporting Club Toulon U19 Sporting Club Toulon U19 v Ajaccio U19 Ajaccio U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Nimes U19 Nimes U19 v Colomiers U19 Colomiers U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 AS Beziers U19 AS Beziers U19 v Montpellier U19 Montpellier U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 St Etienne U19 St Etienne U19 v Monaco U19 Monaco U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Istres U19 Istres U19 v Nice U19 Nice U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Tours U19 Tours U19 v Laval U19 Laval U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Concarneau U19 Concarneau U19 v Rennes U19 Rennes U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Le Mans U19 Le Mans U19 v Chateauroux U19 Chateauroux U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Bordeaux U19 Bordeaux U19 v Brest U19 Brest U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Nancy U19 Nancy U19 v Torcy U19 Torcy U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Bourg-Peronnas U19 Bourg-Peronnas U19 v Paris FC U19 Paris FC U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Caen U19 Caen U19 v US Orléans U19 US Orléans U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Dijon ASPTT U19 Dijon ASPTT U19 v Sochaux U19 Sochaux U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Metz U19 Metz U19 v Troyes U19 Troyes U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Valenciennes U19 Valenciennes U19 v Evreux FC 27 U19 Evreux FC 27 U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Lens U19 Lens U19 v Le Havre U19 Le Havre U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Auxerre U19 Auxerre U19 v Dijon U19 Dijon U19 Postponed
Voetbal Frankrijk - League U19 04/11 13:00 Feignies-Aulnoye U19 Feignies-Aulnoye U19 v PSG U19 PSG U19 Postponed
Basketbal Turkije - TBL 04/11 12:45 Istanbul Basket Kemerburgaz Istanbul Basket Kemerburgaz v Gemlik Basketbol Gemlik Basketbol 0-0
Basketbal China - CBA Development League 04/11 12:30 Nanjing Monkey King - Reserves Nanjing Monkey King - Reserves v Guangdong Southern Tigers - Reserves Guangdong Southern Tigers - Reserves 0-0
Voetbal Duitsland - Oberliga Bremen 04/11 12:30 SV Hemelingen SV Hemelingen v Brinkumer SV Brinkumer SV Postponed
Basketbal België - Top Division 1 04/11 12:30 BC Guco Lier BC Guco Lier v Royal IV Brussels Royal IV Brussels Cancelled
Handbal Noorwegen - 1e divisie - Dames 04/11 12:30 Fjellhammer Women Fjellhammer Women v Volda - Dames Volda - Dames Postponed
Tafeltennis Setka Cup 04/11 12:05 Igor Shyndel v Oleksandr Kovalchuk 0-3
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 04/11 12:04 Germany (Foggy) Esports v Portugal (LaikingDast) Esports 3-2
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 04/11 12:04 France (Nazario) Esports v Belgium (dm1trena) Esports 0-1
Voetbal Malta - Premier League 04/11 12:00 Floriana Floriana v Tarxien Rainbows FC Tarxien Rainbows FC Postponed
Voetbal Malta - Premier League 04/11 12:00 Balzan FC Balzan FC v Birkirkara Birkirkara Postponed
Voetbal Spanje - Tercera - Groep 17 04/11 12:00 San Juan de Mozarrifar San Juan de Mozarrifar v Sabiñánigo Sabiñánigo 0-1
Voetbal Luxemburg - Promotion D'Honneur 04/11 12:00 Bissen Bissen v Marisca Mersch Marisca Mersch Postponed
Voetbal Luxemburg - Promotion D'Honneur 04/11 12:00 FC Schifflange 95 FC Schifflange 95 v Berdenia Berdenia Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga NOFV-Nord 04/11 12:00 MSV Pampow MSV Pampow v RSV Eintracht RSV Eintracht Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga NOFV-Nord 04/11 12:00 Rostocker FC Rostocker FC v SV Tasmania Berlin SV Tasmania Berlin Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga NOFV-Nord 04/11 12:00 SFC Stern 1900 SFC Stern 1900 v Torgelower SV Greif Torgelower SV Greif Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga NOFV-Süd 04/11 12:00 FC International Leipzig FC International Leipzig v FC An der Fahner Hohe FC An der Fahner Hohe Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga NOFV-Süd 04/11 12:00 Wacker Nordhausen Wacker Nordhausen v Eilenburg Eilenburg Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga NOFV-Süd 04/11 12:00 1 FC Merseburg 1 FC Merseburg v VfL Halle 96 VfL Halle 96 Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga NOFV-Süd 04/11 12:00 Carl Zeiss Jena II Carl Zeiss Jena II v Ludwigsfelder FC Ludwigsfelder FC Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga NOFV-Süd 04/11 12:00 SV Blau-Weiss Zorbau SV Blau-Weiss Zorbau v Plauen Plauen Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga NOFV-Süd 04/11 12:00 Grimma Grimma v FC Oberlausitz Neugersdorf FC Oberlausitz Neugersdorf Postponed
Voetbal Duitsland - Oberliga NOFV-Süd 04/11 12:00 VfB 1921 Krieschow VfB 1921 Krieschow v FSV Martinroda FSV Martinroda Postponed