Rusland - Super League | 01/26 13:00 | 16 | [1] Zenit Kazan v Dynamo Moskou [7] | L | 3-1 | |
Rusland - Super League | 01/21 16:00 | 15 | [7] Dynamo Moskou v Yenisey Krasnoyarsk [10] | W | 3-0 | |
Champions League | 01/17 16:00 | 3 | [3] Dynamo Moskou v Tours [2] | W | 3-0 | |
Rusland - Super League | 01/13 13:00 | 14 | [8] Gazprom Yugra v Dynamo Moskou [7] | L | 3-0 | |
Rusland - Super League | 01/09 14:00 | 13 | [11] Dinamo-LO v Dynamo Moskou [7] | W | 1-3 | |
Rusland - Super League | 01/05 12:00 | 12 | [12] Ural Ufa v Dynamo Moskou [7] | W | 1-3 | |
Rusland - Super League | 12/29 10:00 | 11 | [9] Yenisei Krasonyarsk v Dinamo Moskou [8] | W | 2-3 | |
Rusland - Super League | 12/25 16:00 | 10 | [9] Dinamo Moskou v Nova Novokuibyshevsk [8] | W | 3-0 | |
Rusland - Super League | 12/21 16:00 | 9 | [9] Dynamo Moskou v Fakel Novyi Urengoy [2] | L | 1-3 | |
Champions League | 12/18 16:00 | 2 | [3] Dynamo Moskou v Arkas Izmir [4] | W | 3-0 | |
Rusland - Super League | 12/07 16:00 | 8 | [5] Belogorie Belgorod v Dynamo Moskou [7] | L | 3-0 | |
Rusland - Super League | 12/02 15:00 | 7 | [7] Dynamo Moskou v Kuzbass Kemerovo [6] | L | 0-3 | |
Rusland - Super League | 11/25 09:00 | 6 | [4] Lokomotiv Novosibirsk v Dynamo Moskou [8] | W | 1-3 | |
Champions League | 11/21 19:30 | 1 | [3] Perugia v Dynamo Moskou [3] | L | 3-0 | |
Rusland - Super League | 11/17 15:00 | 5 | [14] Yaroslavich Yaroslavl v Dynamo Moskou [8] | L | 3-2 | |
Rusland - Super League | 11/10 15:00 | 4 | [8] Dynamo Moskou v Yugra Samotlor [10] | W | 3-0 | |
Rusland - Beker | 11/04 15:00 | - | Ural Ufa v Dynamo Moskou | W | 0-3 | |
Rusland - Beker | 11/03 15:00 | - | Dynamo Moskou v Fakel Novyi Urengoy | L | 1-3 | |
Rusland - Beker | 11/02 16:00 | - | Dynamo Moskou v Dinamo-LO | W | 3-0 | |
Rusland - Super League | 10/28 16:00 | 3 | [5] Zenit St. Petersburg v Dynamo Moskou [8] | L | 3-1 | |
Rusland - Super League | 10/19 16:00 | 2 | [7] Dynamo Moskou v Zenit Kazan [2] | L | 2-3 | |
Rusland - Super League | 10/13 15:00 | 1 | [5] Dynamo Moskou v Dinamo-LO [5] | W | 3-2 | |
Rusland - Beker | 10/07 09:00 | - | VC MGTU v Dynamo Moskou | W | 0-3 | |
Rusland - Beker | 10/06 12:00 | - | Dynamo Moskou v Lokomotiv Ekaterinburg | W | 3-0 | |
Rusland - Beker | 10/04 14:00 | - | Yenisey Krasnoyarsk v Dinamo Moskou | L | 3-1 | |
Rusland - Beker | 10/03 16:00 | - | Dynamo Moskou v Fakel Novyi Urengoy | W | 3-2 | |
Rusland - Beker | 10/02 12:00 | - | Dynamo Moskou v ASK Nizhny Novgorod | L | 2-3 | |
Rusland - Beker | 09/23 15:00 | - | Mgtu Moskou v Dynamo Moskou | W | 0-3 | |
Rusland - Beker | 09/22 15:50 | - | Dynamo Moskou v Lokomotiv Ekaterinburg | W | 3-2 | |
Rusland - Beker | 09/20 16:00 | - | Yenisei Krasonyarsk v Dynamo Moskou | L | 3-1 |
VK Dinamo Moskou (Russisch: волейбольный клуб Динамо Москва) is de volleybaltak van de omnisportvereniging Dinamo Moskou uit Rusland. Dinamo is een van de topclubs in Rusland en komt uit in de Russische Super League. Daarnaast treden ze ook vaak op in de CEV Volleybal Champions League.