Challenger - Ochsenhausen | 03/01 13:50 | - | Evgueni Chtchetinine v Simon Berglund | L | 0-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 03/01 12:25 | - | Dimitrije Levajac v Evgueni Chtchetinine | L | 3-0 | |
Challenger - Ochsenhausen | 03/01 10:50 | - | Simon Berglund v Evgueni Chtchetinine | L | 3-1 | |
Challenger - Ochsenhausen | 03/01 09:30 | - | Evgueni Chtchetinine v Tal Israeli | W | 3-0 | |
Challenger - Ochsenhausen | 02/28 19:30 | - | Guilherme Teodoro v Evgueni Chtchetinine | W | 1-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 02/28 16:50 | - | Kenan Hrnic v Evgueni Chtchetinine | W | 2-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 02/28 14:50 | - | Sushmit Sriram v Evgueni Chtchetinine | W | 2-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 02/28 10:50 | - | Dimitrije Levajac v Evgueni Chtchetinine | L | 3-1 | |
Challenger - Ochsenhausen | 02/28 08:10 | - | Andrei Putuntica v Evgueni Chtchetinine | L | 3-0 | |
Challenger - Ochsenhausen | 02/22 09:30 | - | Andrei Putuntica v Evgueni Chtchetinine | W | 2-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 02/22 08:10 | - | Carlos Muhlbach v Evgueni Chtchetinine | L | 3-1 | |
Challenger - Ochsenhausen | 02/21 18:10 | - | Romain Ruiz v Evgueni Chtchetinine | L | 3-1 | |
Challenger - Ochsenhausen | 02/21 16:10 | - | Jiri Martinko v Evgueni Chtchetinine | L | 3-0 | |
Tafeltennis - Challenger Series | 02/21 13:30 | - | Alexander Valuch v Evgueni Chtchetinine | L | 3-2 | |
Challenger - Ochsenhausen | 02/21 12:10 | - | Rafael Turrini v Evgueni Chtchetinine | L | 3-0 | |
Challenger - Ochsenhausen | 02/21 07:30 | - | Josip Huzjak v Evgueni Chtchetinine | W | 0-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/28 13:50 | - | Evgueni Chtchetinine v Sven Happek | L | 1-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/28 12:25 | - | Evgueni Chtchetinine v Tal Israeli | L | 1-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/28 11:30 | - | Sven Happek v Evgueni Chtchetinine | L | 3-0 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/28 07:30 | - | Luca Bressan v Evgueni Chtchetinine | W | 2-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/27 19:30 | - | Evgueni Chtchetinine v Samuel Amann | W | 3-0 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/27 16:10 | - | Evgueni Chtchetinine v Alessandro Baciocchi | W | 3-2 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/27 14:10 | - | Tal Israeli v Evgueni Chtchetinine | W | 0-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/27 11:30 | - | Alexander Valuch v Evgueni Chtchetinine | W | 0-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/27 08:50 | - | Richard Lukacs v Evgueni Chtchetinine | W | 0-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/27 08:50 | - | Dauud Cheaib v Evgueni Chtchetinine | - | Cancelled | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/21 10:10 | - | Sven Happek v Evgueni Chtchetinine | W | 1-3 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/21 08:10 | - | Evgueni Chtchetinine v Damian Zech | W | 3-0 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/20 20:10 | - | Liang Qiu v Evgueni Chtchetinine | L | 3-0 | |
Challenger - Ochsenhausen | 01/20 17:30 | - | Samuel Amann v Evgueni Chtchetinine | W | 0-3 |
Jevgeni Nikolajevitsj Stjetenin (Wit-Russisch: Евгений Николаевич Щетинин; Yevgeny Nikolayevich Shchetinin) (Minsk, 1 februari 1970) is een Wit-Russisch tafeltennisser. Hij won in Courmayeur 2003 samen met de Oostenrijker Chen Weixing het Europees kampioenschap voor mannendubbels. De Wit-Rus won dat jaar tevens de EK-titel op het toernooi voor landenteam met de nationale mannenploeg. Stjetenins hoogst behaalde positie op de ITTF-wereldranglijst is de 47e, behaald in januari 2001.