Andorra - Beker | 05/29 15:00 | 1 | AC d'Escaldes v UE Extremenya | L | 4-1 | |
Andorra - 2e divisie | 05/17 18:30 | 6 | UE Extremenya v Penya Encarnada | L | 2-3 | |
Andorra - 2e divisie | 05/08 10:00 | 4 | FS La Massana v UE Extremenya | D | 3-3 | |
Andorra - 2e divisie | 05/01 10:00 | 3 | Penya Encarnada v UE Extremenya | W | 2-3 | |
Andorra - 2e divisie | 04/23 18:30 | 2 | UE Extremenya v CF Atletic America | W | 5-3 | |
Andorra - 2e divisie | 04/09 18:30 | 1 | UE Extremenya v FS La Massana | L | 1-5 | |
Andorra - Beker | 04/06 18:45 | 2 | Engordany v UE Extremenya | W | 3-5 | |
Andorra - 2e divisie | 04/03 13:30 | 22 | CE Jenlai v UE Extremenya | - | DBFA | |
Andorra - 2e divisie | 03/27 11:30 | 21 | [3] UE Extremenya v CF Atletic America [5] | W | 3-1 | |
Andorra - 2e divisie | 03/19 19:30 | 20 | UE Santa Coloma B v UE Extremenya | D | 2-2 | |
Andorra - 2e divisie | 03/12 19:30 | 19 | UE Extremenya v FC Santa Coloma B | L | 2-3 | |
Andorra - 2e divisie | 03/06 10:00 | 18 | [7] UE Sant Julià B v UE Extremenya [2] | W | 3-8 | |
Andorra - 2e divisie | 02/26 19:30 | 17 | [2] UE Extremenya v FS La Massana [3] | L | 0-5 | |
Andorra - 2e divisie | 02/19 19:30 | 16 | UE Engordany II v UE Extremenya | W | 2-10 | |
Andorra - 2e divisie | 02/13 10:00 | 15 | [8] Atlético Athletic Escaldes B v UE Extremenya [2] | W | 0-4 | |
Andorra - 2e divisie | 02/06 12:30 | 14 | [2] UE Extremenya v FC Encamp [7] | D | 2-2 | |
Andorra - 2e divisie | 01/30 10:00 | 13 | [9] FC Rangers v UE Extremenya [3] | W | 2-4 | |
Andorra - Beker | 01/23 11:00 | 3 | UE Extremenya v CE Carroi | W | 1-0 | |
Andorra - 2e divisie | 12/19 17:30 | 12 | [3] UE Extremenya v Penya Encarnada [2] | D | 2-2 | |
Andorra - 2e divisie | 12/04 19:30 | 11 | UE Extremenya v CE Jenlai | - | DBFA | |
Andorra - 2e divisie | 11/27 19:30 | 10 | CF Atletic America v UE Extremenya | L | 2-1 | |
Andorra - 2e divisie | 11/21 10:00 | 9 | UE Extremenya v UE Santa Coloma B | W | 2-1 | |
Andorra - 2e divisie | 11/14 15:00 | 8 | FC Santa Coloma B v UE Extremenya | W | 0-5 | |
Andorra - 2e divisie | 11/06 19:30 | 7 | UE Extremenya v UE Sant Julià B | W | 5-0 | |
Andorra - 2e divisie | 10/31 17:30 | 6 | FS La Massana v UE Extremenya | W | 0-1 | |
Andorra - 2e divisie | 10/23 18:30 | 5 | UE Extremenya v UE Engordany II | W | 10-1 | |
Andorra - 2e divisie | 10/17 11:30 | 4 | UE Extremenya v Atlético Athletic Escaldes B | W | 4-1 | |
Andorra - 2e divisie | 10/03 15:00 | 3 | FC Encamp v UE Extremenya | D | 1-1 | |
Andorra - 2e divisie | 09/26 09:00 | 2 | UE Extremenya v FC Rangers | W | 4-2 | |
Andorra - 2e divisie | 09/19 16:30 | 1 | Penya Encarnada v UE Extremenya | D | 0-0 |
UE Extremenya is een voetbalclub uit Andorrese parochie La Massana. De club speelde in het seizoen 2005/06 voor het laatst in de Lliga de Primera Divisió, de hoogste divisie in Andorra.
De club werd in 1998 opgericht als Francfurt Cerni, veranderde in 2002 de naam in FC Cerni en in 2003 werd de huidige naam UE Extremenya aangenomen. In 2022 werd voor het eerst de bekerfinale van Andorra gehaald. Daarin werd met 1-4 het onderspit gedolven tegen Atlètic Club d'Escaldes.