Estland - Esiliiga | 06/30 16:00 | 10 | [7] Parnu JK v JK Nomme United [5] | W | 0-1 | |
Estland - Esiliiga | 06/26 13:00 | 9 | [5] JK Nomme United v Maardu Linnameeskond [1] | L | 1-3 | |
Estland - Esiliiga | 05/31 16:00 | 7 | [3] JK Nomme United v Paide Linnameeskond II [7] | L | 0-4 | |
Estland - Esiliiga | 05/27 16:00 | 6 | [3] JK Nomme United v FC Flora Tallinn II [8] | W | 2-1 | |
Estland - Esiliiga | 05/20 16:00 | 5 | [8] FC Elva v JK Nomme United [1] | L | 5-2 | |
Estland - Esiliiga | 05/16 10:00 | 4 | JK Tammeka Tartu II v JK Nomme United | W | 1-6 | |
Estland - Esiliiga | 05/09 16:00 | 3 | [4] JK Nomme United v Tartu JK Welco [9] | W | 4-0 | |
Estland - Esiliiga | 05/06 16:30 | 2 | [10] JK Nomme United v Parnu JK [3] | W | 5-0 | |
Estland - Esiliiga | 03/04 17:00 | 1 | JK Tallinna Kalev v JK Nomme United | L | 2-0 | |
Estland - Esiliiga | 11/29 16:00 | 32 | [3] JK Nomme United v FC Elva [5] | W | 1-0 | |
Estland - Esiliiga | 11/25 16:00 | 31 | [1] Parnu JK Vaprus v JK Nomme United [3] | L | 4-1 | |
Estland - Esiliiga | 11/20 17:00 | 30 | [6] JK Tammeka Tartu II v JK Nomme United [3] | W | 0-5 | |
Estland - Esiliiga | 11/05 17:00 | 29 | [2] Maardu Linnameeskond v JK Nomme United [3] | W | 0-2 | |
Estland - Esiliiga | 10/29 17:00 | 28 | [5] FC Flora Tallinn II v JK Nomme United [3] | L | 3-1 | |
Estland - Esiliiga | 10/24 10:00 | 27 | JK Nomme United v FC Flora Tallinn II | L | 3-4 | |
Estland - Esiliiga | 10/17 10:00 | 26 | [3] JK Nomme United v Parnu JK [9] | D | 1-1 | |
Estland - Esiliiga | 10/06 16:00 | 23 | JK Nomme United v Maardu Linnameeskond | W | 6-0 | |
Estland - Esiliiga | 10/03 10:00 | 25 | [10] K-Jarve JK Jarve v JK Nomme United [3] | W | 1-8 | |
Estland - Esiliiga | 09/26 16:00 | 24 | [9] Levadia Tallinn II v JK Nomme United [3] | L | 1-0 | |
Estland - Esiliiga | 09/17 14:30 | 22 | [3] JK Nomme United v JK Tammeka Tartu II [6] | L | 1-2 | |
Estland - Esiliiga | 09/13 10:00 | 21 | [8] Vandra JK Vaprus v JK Nomme United [3] | W | 1-6 | |
Estland - Esiliiga | 08/29 13:00 | 20 | [4] FC Elva v JK Nomme United [3] | L | 4-1 | |
Estland - Esiliiga | 08/23 13:00 | 19 | [3] JK Nomme United v Parnu JK Vaprus [2] | L | 0-3 | |
Estland - Esiliiga | 08/20 13:00 | 18 | [1] Maardu Linnameeskond v JK Nomme United [3] | L | 3-0 | |
Estland - Esiliiga | 08/15 10:00 | 17 | [2] JK Nomme United v Levadia Tallinn II [6] | W | 1-0 | |
Estland - Beker | 08/12 16:00 | - | JK Tallinna Kalev v JK Nomme United | L | 6-3 | |
Estland - Esiliiga | 08/06 17:30 | 16 | [3] Parnu JK Vaprus v JK Nomme United [2] | L | 1-0 | |
Estland - Esiliiga | 08/01 16:00 | 15 | [1] JK Nomme United v Vandra JK Vaprus [6] | D | 1-1 | |
Estland - Esiliiga | 07/23 16:00 | 14 | [4] FC Elva v JK Nomme United [2] | W | 2-4 | |
Estland - Esiliiga | 07/19 16:00 | 13 | [10] K-Jarve JK Jarve v JK Nomme United [2] | D | 1-1 |
FC Nõmme United is een Estische voetbalclub uit het stadsdistrict Nõmme wat een onderdeel is van de hoofdstad Tallinn. De club is opgericht in 2000. Thuiswedstrijden van de club worden gespeeld in het Männiku staadion. De traditionele kleuren zijn zwart en rood.