PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dinamo Moscow II | 3 | 1 | 0 | 12 : 3 | 10 | ||
2 | Baltika-BFU Kaliningrad | 3 | 1 | 0 | 11 : 3 | 10 | ||
3 | Chertanovo | 2 | 2 | 0 | 8 : 3 | 8 | ||
4 | Rodina-M | 2 | 2 | 0 | 6 : 3 | 8 | ||
5 | Spartak Moskou II | 2 | 2 | 0 | 5 : 3 | 8 | ||
6 | FK Znamya Truda | 2 | 1 | 1 | 5 : 7 | 7 | ||
7 | Torpedo Vladimir | 2 | 0 | 2 | 9 : 6 | 6 | ||
8 | Zenit St Petersburg II | 2 | 0 | 2 | 7 : 5 | 6 | ||
9 | Dinamo Sint-Petersburg | 2 | 0 | 2 | 7 : 6 | 6 | ||
10 | Dinamo Vologda | 1 | 2 | 1 | 3 : 3 | 5 | ||
11 | FK Tver | 1 | 1 | 2 | 6 : 7 | 4 | ||
12 | Saturn Ramenskoye | 1 | 0 | 2 | 3 : 8 | 3 | ||
13 | Luch Energiya | 1 | 0 | 3 | 2 : 8 | 3 | ||
14 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 1 | 2 | 2 : 8 | 1 | ||
15 | Zvezda St Petersburg | 0 | 1 | 3 | 1 : 7 | 1 | ||
16 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 0 | 0 | 4 | 1 : 8 | 0 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Spartak Moskou II | 2 | 1 | 0 | 4 : 2 | 7 | ||
2 | Baltika-BFU Kaliningrad | 2 | 0 | 0 | 6 : 1 | 6 | ||
3 | Dinamo Moscow II | 2 | 0 | 0 | 7 : 1 | 6 | ||
4 | Zenit St Petersburg II | 2 | 0 | 0 | 7 : 1 | 6 | ||
5 | Dinamo Sint-Petersburg | 2 | 0 | 0 | 6 : 1 | 6 | ||
6 | Chertanovo | 1 | 1 | 0 | 5 : 2 | 4 | ||
7 | Rodina-M | 1 | 1 | 0 | 2 : 0 | 4 | ||
8 | Dinamo Vologda | 1 | 1 | 0 | 2 : 1 | 4 | ||
9 | FK Znamya Truda | 1 | 1 | 1 | 3 : 7 | 4 | ||
10 | FK Tver | 0 | 1 | 1 | 3 : 4 | 1 | ||
11 | Zvezda St Petersburg | 0 | 1 | 1 | 1 : 4 | 1 | ||
12 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | ||
12 | Saturn Ramenskoye | 0 | 0 | 0 | 0 : 0 | 0 | ||
14 | Torpedo Vladimir | 0 | 0 | 2 | 2 : 6 | 0 | ||
15 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 0 | 0 | 3 | 1 : 5 | 0 | ||
16 | Luch Energiya | 0 | 0 | 2 | 0 : 4 | 0 |
Promotion | |
Relegation |
PO | Team | W | D | L | Goals | PTS | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Torpedo Vladimir | 2 | 0 | 0 | 7 : 0 | 6 | ||
2 | Rodina-M | 1 | 1 | 0 | 4 : 3 | 4 | ||
3 | Baltika-BFU Kaliningrad | 1 | 1 | 0 | 5 : 2 | 4 | ||
3 | Dinamo Moscow II | 1 | 1 | 0 | 5 : 2 | 4 | ||
5 | Chertanovo | 1 | 1 | 0 | 3 : 1 | 4 | ||
6 | Saturn Ramenskoye | 1 | 0 | 2 | 3 : 8 | 3 | ||
7 | FK Znamya Truda | 1 | 0 | 0 | 2 : 0 | 3 | ||
8 | Luch Energiya | 1 | 0 | 1 | 2 : 4 | 3 | ||
9 | FK Tver | 1 | 0 | 1 | 3 : 3 | 3 | ||
10 | Spartak Moskou II | 0 | 1 | 0 | 1 : 1 | 1 | ||
11 | Dinamo Vologda | 0 | 1 | 1 | 1 : 2 | 1 | ||
12 | FC Irkutsk 2020 | 0 | 1 | 2 | 2 : 8 | 1 | ||
13 | FC Yenisey Krasnoyarsk II | 0 | 0 | 1 | 0 : 3 | 0 | ||
14 | Dinamo Sint-Petersburg | 0 | 0 | 2 | 1 : 5 | 0 | ||
15 | Zenit St Petersburg II | 0 | 0 | 2 | 0 : 4 | 0 | ||
16 | Zvezda St Petersburg | 0 | 0 | 2 | 0 : 3 | 0 |
Promotion | |
Relegation |