Date | R | Thuis v Uit | - |
---|---|---|---|
05/04 10:00 | 1 | SJK Akatemia II v OPS Oulu | View |
05/04 15:00 | 1 | OTP v JPS | View |
05/05 13:00 | 1 | JBK v TP-47 | View |
05/05 13:00 | 1 | GBK v JS Hercules | View |
05/12 15:00 | 1 | TP-47 v Kuopion Elo 1919 | View |
05/12 15:00 | 1 | JS Hercules v JPS | View |
05/12 15:30 | 1 | Narpes Kraft v GBK | View |
05/12 15:30 | 1 | JBK v SJK Akatemia II | View |
05/13 15:30 | 1 | OPS-JP v OTP | View |
05/16 13:00 | 1 | Kuopion Elo 1919 v Narpes Kraft | View |
05/16 16:00 | 1 | JS Hercules v TP-47 | View |
05/18 14:00 | 1 | JPS v JBK | View |
05/18 15:00 | 1 | OTP v Narpes Kraft | View |
05/19 13:00 | 1 | Kuopion Elo 1919 v OPS-JP | View |
05/19 13:00 | 1 | GBK v SJK Akatemia II | View |
05/24 15:30 | 1 | OPS-JP v JS Hercules | View |
05/25 13:00 | 1 | JBK v OTP | View |
05/25 13:00 | 1 | SJK Akatemia II v Kuopion Elo 1919 | View |
05/25 14:00 | 1 | TP-47 v GBK | View |
05/26 15:30 | 1 | Narpes Kraft v JPS | View |
06/02 13:00 | 1 | Narpes Kraft v TP-47 | View |
06/02 14:00 | 1 | JPS v OPS-JP | View |
06/02 15:00 | 1 | OTP v SJK Akatemia II | View |
06/03 16:00 | 1 | Kuopion Elo 1919 v JS Hercules | View |
06/08 11:00 | 1 | JS Hercules v OTP | View |
06/08 13:00 | 1 | SJK Akatemia II v Narpes Kraft | View |
06/08 14:00 | 1 | TP-47 v JPS | View |
06/08 15:00 | 1 | OPS-JP v JBK | View |
06/09 13:00 | 1 | GBK v Kuopion Elo 1919 | View |
06/15 13:00 | 1 | GBK v TP-47 | View |
Kakkonen (Zweeds: Tvåan) is de vierde voetbalcompetitie in het voetbalsysteem van Finland. De naam betekent letterlijk "Nummer twee", maar verwijst naar de vierde voetbalklasse. Tot en met 2023 was de Kakkonen altijd het derde niveau.
De competitie bestaat uit drie groepen met twaalf voetbalploegen, die zijn verdeeld over drie Finse regio's. De drie kampioenen van elke groep spelen in een play-offsysteem voor twee plaatsen in de Ykkönen.
Aan het eind van een seizoen zullen de nummers 12, 13 en 14 van de ranglijst degraderen naar de Kolmonen (Fins voor "Nummer Drie").