Date | R | Thuis v Uit | - |
06/26 09:55 |
62 |
Artur Shakhnubaryan v Saida'lo Saidkarimov
|
6-1,6-4
|
06/26 09:25 |
62 |
Alexander Ovcharov v Maxim Geraskin
|
2-6,1-6
|
06/26 08:20 |
62 |
Daniiar Duldaev v Yahor Yatsyk
|
6-7,2-6
|
06/26 08:10 |
62 |
Mikalai Haliak v Vladislav Ivanov
|
6-1,6-3
|
06/26 07:00 |
62 |
Shalva Dzhanashia v Vladimir Korolev
|
3-6,6-2,7-6
|
06/26 07:00 |
62 |
Pavel Filin v Dmitry Mnushkin
|
6-2,6-0
|
06/26 07:00 |
62 |
Vladimir Polyakov v Nikolay Vylegzhanin
|
3-6,6-2,3-6
|
06/26 07:00 |
62 |
Timur Kiyamov v Gianluca Bergomi
|
6-0,6-1
|
06/25 07:00 |
62 |
Alexander Ovcharov v Davud Amirov
|
6-4,6-2
|
06/25 07:00 |
62 |
Daniiar Duldaev v Sergey Bolotov
|
6-7,6-3,6-1
|
06/25 07:00 |
62 |
Artur Shakhnubaryan v Anton Desyatnik
|
6-0,6-1
|
06/25 07:00 |
62 |
Maxim Krapivin v Maxim Geraskin
|
5-7,3-6
|
06/25 07:00 |
62 |
Mihail Khaldeev v Pavel Filin
|
5-7,0-6
|
06/25 07:00 |
62 |
Svyatoslav Shainyan v Yahor Yatsyk
|
4-6,6-4,4-6
|
06/25 07:00 |
62 |
Denis Merkulov v Vladislav Ivanov
|
4-6,3-6
|
06/25 07:00 |
62 |
Sergei Lysov v Saida'lo Saidkarimov
|
7-6,3-6,4-6
|
06/25 07:00 |
62 |
Alexey Nesterov v Dmitry Mnushkin
|
6-2,4-6,4-6
|
06/25 07:00 |
62 |
Nikolay Vylegzhanin v Roman Blokhin
|
6-2,6-3
|
06/25 07:00 |
62 |
Mikalai Haliak v Ivan Mikhaylyuk
|
6-1,6-2
|
06/25 07:00 |
62 |
Shalva Dzhanashia v Egor Noskin
|
6-4,6-4
|
06/25 07:00 |
62 |
Vladimir Polyakov v Anton Chekhov
|
6-4,6-0
|
06/25 07:00 |
62 |
Timur Kiyamov v Philipp Klimov
|
6-0,6-4
|
06/24 07:00 |
62 |
Philipp Skvortsov v Maxim Geraskin
|
1-6,2-6
|
06/24 07:00 |
62 |
Davud Amirov v Nael Haba
|
0-6,6-3,7-6
|
06/24 07:00 |
62 |
Alexander Pavlioutchenkov v Sergey Bolotov
|
4-6,2-6
|
06/24 07:00 |
62 |
Daniil Savelev v Egor Noskin
|
2-6,2-6
|
06/24 07:00 |
62 |
Anton Desyatnik v Savriyan Danilov
|
6-4,6-4
|
06/24 07:00 |
62 |
Bulat Galiev v Pavel Filin
|
5-7,3-6
|
06/24 07:00 |
62 |
Ruslan Mugtasimov v Nikolay Vylegzhanin
|
2-6,2-6
|
06/24 07:00 |
62 |
Yahor Yatsyk v Artem Strokan
|
6-3,7-5
|
**ITF Rusland F2 Qual**
**Toernooi-informatie**
* **Toernooinaam:** ITF Rusland F2 Qual
* **Datum:** [Voer de datum(s) in]
* **Locatie:** [Voer de locatie in]
* **Type toernooi:** Kwalificatietoernooi voor het ITF Rusland F2-toernooi
* **Ondergrond:** [Voer de ondergrond in]
* **Prijzengeld:** [Voer het prijzengeld in]
* **Aantal deelnemers:** [Voer het aantal deelnemers in]
**Spelers**
Het kwalificatietoernooi zal een sterk deelnemersveld verwelkomen, bestaande uit zowel opkomende sterren als ervaren professionals. Sommige opmerkelijke spelers om op te letten, zijn:
* [Voer de namen van de spelers in]
**Speelschema**
Het kwalificatietoernooi zal een knock-outformaat hanteren, waarbij de winnaars doorgaan naar het ITF Rusland F2-hoofdtoernooi. De wedstrijden worden best-of-three sets gespeeld.
**Prijzenpot**
De winnaar van het kwalificatietoernooi ontvangt een wild card voor het hoofdtoernooi van het ITF Rusland F2-toernooi. Andere prijzen kunnen contant geld, trofeeën en rankingpunten zijn.
**Kaartverkoop**
Tickets voor het kwalificatietoernooi zijn verkrijgbaar bij de [voeg kaartverkooplocatie in].
**Livestream**
Live streaming van geselecteerde wedstrijden is beschikbaar op [voeg livestream-platform in].
**Volg ons**
Volg het toernooi op sociale media voor het laatste nieuws, updates en hoogtepunten:
* Twitter: [Voer Twitter-handle in]
* Instagram: [Voer Instagram-handle in]
* Facebook: [Voer Facebook-handle in]