Dusseldorf

**Paardenrennen Düsseldorf**

Op het racecircuit van Düsseldorf vindt een spannende paardenrace plaats. De beste paarden en ruiters komen samen om te strijden om de overwinning. Geniet van de spanning als de paarden over de finishlijn razen, aangemoedigd door een enthousiaste menigte.

* **11:00 uur:** Gates openen
* **12:00 uur:** Eerste race
* **16:00 uur:** Laatste race

* Spannende paardenraces met toppaarden en ruiters
* Een levendige sfeer met muziek, eten en drinken
* Wedden op de races voor extra spanning
* Exclusieve VIP-ervaringen beschikbaar

**Tickets:**

Tickets zijn verkrijgbaar via de officiële website van het racecircuit. Er zijn verschillende ticketcategorieën beschikbaar, afhankelijk van uw budget en voorkeuren.

**Bereikbaarheid:**

Het racecircuit van Düsseldorf is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer of de auto. Er is voldoende gratis parkeergelegenheid beschikbaar.

**Dresscode:**

Casual kleding is toegestaan, maar u kunt overwegen om u netjes te kleden voor een meer feestelijke ervaring.

Kom opdagen voor een dag vol opwinding en sensatie bij de paardenrace van Düsseldorf!