Thirsk

Teams

**Thirsk: Een adembenemende paardenrace-ervaring**

Kom naar het pittoreske Thirsk, een charmant stadje in North Yorkshire, en maak je klaar voor een onvergetelijke paardenrace-ervaring. Thirsk is de thuisbasis van een gerenommeerde renbaan die al meer dan een eeuw spannende races organiseert.

**Een historische racebaan**

De Thirsk Racecourse dateert uit 1833 en heeft een rijke geschiedenis in de paardensport. De baan is bekend om zijn vlakke parcours en biedt plaats aan meer dan 10.000 enthousiaste toeschouwers.

**Eersteklas races**

Thirsk organiseert het hele jaar door een scala aan hoogwaardige races, waaronder de Thirsk Gold Cup, een van de meest prestigieuze sprintraces in het Verenigd Koninkrijk. Met deelname van de beste jockey's en paarden kun je rekenen op spannende races van wereldklasse.

**Een dag vol entertainment**

Buiten de races om biedt Thirsk een verscheidenheid aan entertainment voor het hele gezin. Geniet van livemuziek, bekijk tentoonstellingen van lokale bedrijven en proef heerlijke gerechten en dranken in de vele eetgelegenheden.

**Faciliteiten van topklasse**

De Thirsk Racecourse is uitgerust met state-of-the-art voorzieningen, waaronder comfortabele zitplaatsen, panoramische uitzichten en een modern wedkantoor. Er is ook gratis parkeergelegenheid en een uitstekende bereikbaarheid met het openbaar vervoer.

**Boek je tickets vandaag nog**

Mis deze ongelooflijke paardenrace-ervaring niet. Boek vandaag nog je tickets en maak je klaar om getuige te zijn van adembenemende races, te genieten van topentertainment en een onvergetelijke dag door te brengen in het prachtige Thirsk.