Newbury

Teams

**Newbury Racecourse: Een paradijs voor paardenraces in het hart van het Engelse platteland**

Maak je klaar voor een opwindende race-ervaring bij Newbury Racecourse, een prachtig gelegen baan in het idyllische West Berkshire, Engeland. Newbury biedt een hoogwaardig raceprogramma gedurende het hele jaar, met spannende evenementen die paardenliefhebbers van over de hele wereld aantrekken.

**Iconische evenementen en prestigieuze races**

Newbury is bekend om enkele van de meest iconische evenementen in de paardenracesport, waaronder de Al Shaqab Lockinge Stakes, een Groep 1-vlakke race die elk jaar in mei wordt gehouden. Andere hoogtepunten zijn de bet365 Hackwood Stakes, de Dubai Duty Free Legacy Cup Stakes en de Group 3 John Porter Stakes.

**Topklasse faciliteiten en een levendige sfeer**

Newbury Racecourse heeft een breed scala aan faciliteiten, waaronder een panoramisch restaurant met uitzicht op de baan, luxueuze suites en een gastvrije foyer. De levendige sfeer en de passie van de toeschouwers maken van een race-evenement bij Newbury een onvergetelijke ervaring.

**Een dagje uit voor de hele familie**

Naast de spannende races biedt Newbury ook entertainment voor het hele gezin. Geniet van livemuziek, entertainment voor kinderen en heerlijke eetgelegenheden. Of je nu een doorgewinterde racefan bent of gewoon op zoek bent naar een leuke familiedag, Newbury heeft iets te bieden voor iedereen.

**Kom en ervaar de sensatie**

Of je nu een ervaren paardenrace-liefhebber bent of een nieuwe bezoeker, Newbury Racecourse biedt een onvergetelijke race-ervaring in een prachtige omgeving. Boek vandaag nog je tickets en beleef de sensatie van de paardenraces in het hart van het Engelse platteland.