Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Boyer/Crawford vs Quinn/Sandgren
6-4,6-2
28 |
King/Krueger vs Boyer/Crawford
6-3,4-6,12-14
28 |
Quinn/Sandgren vs Fancutt/Reese
6-3,2-6,10-7
27 |
Boyer/Crawford vs Kudla/Kwiatkowski
6-4,6-2
27 |
Blumberg/Martinez vs King/Krueger
4-6,2-6
27 |
Quinn/Sandgren vs Kozlov/Kozlov
2-6,7-5,11-9
26 |
Damm/Rybakov vs Kudla/Kwiatkowski
2-6,4-6
26 |
Rai/Stevenson vs Quinn/Sandgren
4-6,6-7
26 |
Kozlov/Kozlov vs Duncan/Gomez
6-4,6-4
26 |
Blumberg/Martinez vs Ritschard/Sigouin
6-4,6-2
26 |
Balaji/Begemann vs Boyer/Crawford
6-2,3-6,8-10
26 |
Fancutt/Reese vs Daniell/Schwaerzler
6-4,6-4
**Challenger - Sarasota**
**HD Sports Hall of Fame Tennis-kampioenschap**
Gelegen in het hart van Sarasota, Florida, is het HD Sports Hall of Fame Tennis Championship een professioneel tennistoernooi dat deel uitmaakt van de ATP Challenger Tour.
**Details van het toernooi:**
* **Ondergrond:** Groen gravel
* **Speeldata:** [Invoegen speeldata]
* **Prijzengeld:** [Invoegen prijzengeld]
* **Eenkelspel:** 32 spelers
* **Dubbelspel:** 16 teams
* Een sterk deelnemersveld met opkomende sterren en ervaren professionals
* Spannende wedstrijden op een prachtige locatie
* Familie- en kindvriendelijke sfeer met entertainment en activiteiten
* Exclusieve ontmoetings- en groetmogelijkheden met topspelers
**Geschiedenis:**
Het HD Sports Hall of Fame Tennis Championship bestaat sinds [Invoegen jaartal] en heeft een rijke geschiedenis van het ontdekken en koesteren van tennistalent. Vorige winnaars zijn onder andere Stefanos Tsitsipas, Denis Shapovalov en Taylor Fritz.
**Koop nu je tickets:**
Beleef de spanning en sensatie van professioneel tennis van dichtbij. Koop vandaag nog je tickets en wees getuige van de opkomst van de volgende generatie tenniskampioenen!