Date |
R |
Thuis vs Uit |
28 |
Attila Balazs vs Frederico Ferreira Silva
6-3,7-6
27 |
Attila Balazs vs Yannick Vandenbulcke
6-2,6-4
26 |
Boy Westerhof vs Yannick Vandenbulcke
2-6,6-3,2-6
26 |
Attila Balazs vs Eduard Esteve Lobato
4-6,6-4,6-1
26 |
Gregoire Barrere vs Javier Barranco Cosano
5-7,4-6
25 |
Jules Okala vs Germain Gigounon
3-6,1-6
25 |
Attila Balazs vs Alvaro Blanco Damea
6-2,6-2
25 |
Boy Westerhof vs Maxime Mora
6-4,6-3
25 |
Yannick Vandenbulcke vs Christian Lindell
6-3,3-6,6-3
44 |
Tomas Almeida vs Alvaro Blanco Damea
5-7,3-6
44 |
Dan Dowson vs Philip Davydenko
2-6,4-6
44 |
Germain Gigounon vs Alen Avidzba
6-3,4-6,6-3
**ITF Portugal F7 Qual**
**Toernooi:** ITF Portugal F7 Qual
**Datum:** [Begindatum] - [Einddatum]
**Locatie:** [Locatie]
**Over het toernooi:**
Het ITF Portugal F7 Qual is een tenniswedstrijd voor mannen uit de ITF World Tennis Tour. Het toernooi wordt gespeeld op gravelbanen en staat open voor spelers van alle nationaliteiten.
**Spelers:**
Het toernooi trekt toptennissers uit de hele wereld, waaronder:
* [Speler 1]
* [Speler 2]
* [Speler 3]
**Prijzengeld:**
Het prijzengeld voor het toernooi bedraagt [bedrag]. De winnaar ontvangt [bedrag], terwijl de verliezend finalist [bedrag] ontvangt.
**Tickets:**
Tickets zijn verkrijgbaar bij de kassa van de locatie of online via [website].
Het toernooi vindt plaats in [locatie], een prachtige stad met een rijke tennishistorie. De tennisbanen liggen op een schilderachtige locatie met een prachtig uitzicht.
**Faciliteiten:**
De locatie beschikt over een reeks voorzieningen, waaronder:
* Meerdere tennisbanen
* Een clubhuis
* Eet- en drinkgelegenheden
* Parkeren
**Maak je klaar voor spannende tennisactie! Beleef de ITF Portugal F7 Qual en juich je favoriete spelers toe.**