ITF Egypt F38

**ITF Egypte F38 Tennis Toernooi**

Het ITF Egypte F38 Tennis Toernooi is een professioneel tennistoernooi voor mannen, georganiseerd door de International Tennis Federation (ITF). Het toernooi vindt plaats in Sharm-el-Sheik, Egypte, en maakt deel uit van de ITF World Tennis Tour.

**Toernooi-informatie:**

* Datum: [Startdatum - Einddatum]
* Ondergrond: Hardcourt
* Prijzengeld: $[Prijzengeld]
* Spelers: 32 enkelspelers en 16 dubbelspelteams

* Gezamenlijk ATP-rankingpunten voor winnaars en finalisten
* Internationale deelnemers uit verschillende landen
* Spannende wedstrijden en een competitieve sfeer
* Mogelijkheid om opkomend tennistalent te zien spelen
* Een kans om het prachtige strandresort Sharm-el-Sheik te bezoeken

**Tickets en informatie:**

Tickets zijn verkrijgbaar bij de kassa van het tenniscomplex. Voor meer informatie over het toernooi kun je terecht op de officiële website van de ITF.