ITF Women Budapest

**ITF Women Budapest: Een Tennisfeest in het Hart van Europa**

Bereid je voor op een week vol boeiende tennisactie met het ITF Women Budapest-toernooi. Van 11 tot 17 september 2023 komen de beste vrouwelijke tennissers ter wereld samen in de prachtige hoofdstad van Hongarije voor een week vol keiharde gevechten op de baan.

Het ITF Women Budapest-toernooi maakt deel uit van het International Tennis Federation (ITF) World Tennis Tour, een circuit van professionele tennistoernooien over de hele wereld. Het toernooi heeft een prijzengeld van $100.000 en biedt vrouwenspelers de kans om punten te verdienen op de WTA-ranglijst.

De deelnemerslijst bevat een mix van opkomende sterren en gevestigde veteranen. Verwacht spanningwekkende wedstrijden, verbluffende rally's en onverwachte uitslagen.

Het toernooi vindt plaats op de banen van de Magyar Tenisz Szövetség, een tenniscomplex van wereldklasse dat is uitgerust met alle moderne voorzieningen. Het terrein is gemakkelijk bereikbaar met het openbaar vervoer of de auto, en er is voldoende parkeergelegenheid.

Naast de wedstrijden op de baan zijn er ook verschillende off-court-activiteiten, zoals meet & greets met spelers, jeugdclinics en livemuziek. Geniet van de gastvrijheid van Boedapest terwijl je van het beste damestennis ter wereld geniet.

Koop nu je tickets en maak je klaar om een onvergetelijke tenniservaring mee te maken bij het ITF Women Budapest-toernooi.