Date |
R |
Thuis vs Uit |
54 |
Sonja Balic vs Elisa Andrea Camerano
2-6,2-6
54 |
Valentine Bacher vs Ana Roman Dominguez
6-2,6-3
54 |
Ana Oparenovic vs Alessia D'Auria
6-1,6-1
54 |
Chiara De Vito vs Kerrie Cartwright
0-6,7-5,5-7
54 |
Myriam Gheziel vs Eva Marie Voracek
1-6,5-7
54 |
Benedetta Ivaldi vs Marie Villet
3-6,1-6
54 |
Marie Cerezo vs Pauline Courcoux
6-4,2-6,0-6
54 |
Heranne Excellent vs Alessia D'Auria
1-6,3-6
54 |
Ana Roman Dominguez vs Emma Mazzoni
6-2,6-1
54 |
Justine Pysson vs Eva Marie Voracek
2-6,4-6
54 |
Sofia Haydee Nicolini vs Alessia Biodo
6-2,6-3
54 |
Pauline Courcoux vs Antonina Rafikova
6-2,6-0
**ITF Vrouwen Les Contamines Qual**
Neem deel aan het opwindende ITF Vrouwen Les Contamines Qual tennistoernooi en wees getuige van de vaardigheden en het atletisme van getalenteerde tennisspeelsters uit de hele wereld.
Dit kwalificatietoernooi biedt een platform voor opkomende en veelbelovende tennisspeelsters om te strijden voor een plek in het hoofdtabel van het ITF Les Contamines-toernooi. De wedstrijden worden gespeeld op de prachtige banen van de Tennis Club des Contamines-Montjoie, te midden van het adembenemende landschap van de Franse Alpen.
Het toernooi biedt een ongeëvenaarde kans om het toekomstige talent in het vrouwentennis te zien. Spelers van verschillende achtergronden en speelstijlen zullen het tegen elkaar opnemen in spannende en competitieve wedstrijden.
Of je nu een fervent tennisliefhebber bent, een amateurspeler of gewoon op zoek bent naar een leuk dagje uit, het ITF Vrouwen Les Contamines Qual tennistoernooi heeft iets te bieden voor iedereen.
Kom genieten van de spanning en het spektakel van dit prestigieuze kwalificatietoernooi en moedig de opkomende sterren van het vrouwentennis aan.