ITF Women Amarante

**ITF Vrouwentennistoernooi Amarante**

Voor het derde jaar op rij organiseert Amarante Tennis Club met succes een ITF-toernooi voor dames. Gedurende een week zullen getalenteerde tennisspeelsters uit de hele wereld het tegen elkaar opnemen op de prachtige banen van de club.

Dit toernooi is een officiële wedstrijd in de International Tennis Federation (ITF) Women's Circuit en biedt zowel singles als dubbelspel categorieën. Spelers zullen strijden om waardevolle punten voor de wereldranglijst en een geldprijs.

Het ITF Vrouwentennistoernooi Amarante trekt topspelers aan, waaronder hooggeplaatste junioren en ervaren professionals. Het toernooi biedt een uitstekende gelegenheid voor tennissers om hun vaardigheden te testen tegen spelers van hoog niveau in een competitieve omgeving.

Naast het spannende tennis, is er ook entertainment voor toeschouwers. Er zullen foodtrucks, muziekoptredens en activiteiten voor kinderen zijn.

Kom en ervaar de spanning van eersteklas vrouwtennis in het pittoreske landschap van Amarante. Bezoek de officiële website voor tickets, schema's en meer informatie.