Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Timea Jaruskova vs Gabriela Horackova
5-7,3-6
28 |
Gabriela Horackova vs Eduarda Piai
6-1,7-5
28 |
Despina Papamichail vs Timea Jaruskova
1-6,6-3,3-6
27 |
Despina Papamichail vs Gabriela Pantuckova
7-5,6-7,6-4
27 |
Gabriela Horackova vs Barbara Bonic
Retired
27 |
Timea Jaruskova vs Rebeca Pereira
7-5,6-4
27 |
Eduarda Piai vs Nathaly Kurata
Retired
26 |
Despina Papamichail vs Aleksandra Stosic
6-3,6-2
26 |
Susan Bandecchi vs Gabriela Horackova
2-6,1-6
26 |
Jana Jablonovska vs Eduarda Piai
6-3,4-6,0-6
26 |
Cemre Anil vs Nathaly Kurata
1-6,2-6
26 |
Barbara Bonic vs Masa Jovanovic
6-2,6-2
**ITF Vrouwen Nis**
Welkom bij het ITF Vrouwen Nis-tennistoernooi, een professioneel tennistoernooi op het ITF World Tennis Tour-circuit. Dit prestigieuze evenement vindt plaats in de prachtige stad Nis, Servië, en trekt 's werelds beste vrouwelijke tennissers.
**Wedstrijden en prijzenpot**
Het toernooi wordt gespeeld op gravelbanen en omvat zowel enkel- als dubbelspelwedstrijden. De totale prijzenpot bedraagt [bedrag], met een aanzienlijke geldprijs voor de winnaressen.
**Deelnemers**
Een internationaal deelnemersveld zal het toernooi sieren, waaronder topspelers uit de ITF World Tennis Tour-ranglijst. Vorig jaar namen spelers uit meer dan 20 landen deel.
**Schema**
Het ITF Vrouwen Nis-toernooi vindt plaats van [begindatum] tot [einddatum]. Het schema omvat kwalificatierondes, de hoofdtabel en finales.
**Tickets en accommodatie**
Tickets voor het toernooi zijn verkrijgbaar via [ticketverkoopwebsite]. Er zijn verschillende accommodatiemogelijkheden beschikbaar in de buurt van de tennisclub.
**Locaties en voorzieningen**
Het toernooi wordt gehouden op de tennisbanen van [naam tennisclub]. De club beschikt over uitstekende voorzieningen, waaronder moderne banen, kleedkamers en een restaurant.
**Sponsoring en partnerschappen**
Het ITF Vrouwen Nis-toernooi wordt mogelijk gemaakt door de steun van onze sponsors en partners. Hun betrokkenheid stelt ons in staat om een tennistoernooi van wereldklasse te organiseren dat zowel spelers als fans zal inspireren.
Mis de opwinding van het ITF Vrouwen Nis-tennistoernooi niet! Word getuige van de vaardigheden en sportiviteit van 's werelds beste vrouwelijke tennissers.