**Topgeplaatste speelsters:** [Namen van de topgeplaatste speelsters invoegen]
**Format:**
Het toernooi bestaat uit een enkelspeltoernooi in knock-outrondes. De winnaars van de kwalificatie-wedstrijden plaatsen zich voor het ITF Women Goyang Main Draw-evenement.
**Spelregels:**
* Best-of-three sets
* Geen tiebreaks in de eerste twee sets
* Tiebreak met 10 punten in de derde set
* Mogelijkheid om opkomend tennistalent te zien
* Spannende wedstrijden en een hoog niveau van competitie
* Gezellige sfeer en een prachtige locatie
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.