ITF Women Goyang Qual

**ITF Women Goyang Qual**

**Datum:** [Datum van het toernooi invoegen]

**Locatie:** Goyang, Zuid-Korea

**Categorie:** Internationaal Tennis Federation (ITF) Women's World Tennis Tour

**Toernooitype:** Kwalificatietoernooi voor het ITF Women Goyang Main Draw-evenement

**Ondergrond:** Harde baan

**Prijzengeld:** [Prijzengeld invoegen]

**Aantal deelnemers:** [Aantal deelnemers invoegen]

**Topgeplaatste speelsters:** [Namen van de topgeplaatste speelsters invoegen]

**Format:**

Het toernooi bestaat uit een enkelspeltoernooi in knock-outrondes. De winnaars van de kwalificatie-wedstrijden plaatsen zich voor het ITF Women Goyang Main Draw-evenement.

**Spelregels:**

* Best-of-three sets
* Geen tiebreaks in de eerste twee sets
* Tiebreak met 10 punten in de derde set

* Mogelijkheid om opkomend tennistalent te zien
* Spannende wedstrijden en een hoog niveau van competitie
* Gezellige sfeer en een prachtige locatie