Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Asia Muhammad vs Kurumi Nara
6-4,2-6,7-6
28 |
Ann Li vs Kurumi Nara
4-6,6-2,1-6
28 |
Asia Muhammad vs Sachia Vickery
6-2,2-6,7-5
27 |
Elitsa Kostova vs Kurumi Nara
6-7,0-6
27 |
Victoria Duval vs Asia Muhammad
1-6,2-6
27 |
Ann Li vs Evgeniya Rodina
7-5,2-6,6-0
27 |
Sachia Vickery vs Misaki Doi
6-3,6-2
26 |
Danielle Lao vs Elitsa Kostova
6-4,1-6,3-6
26 |
Allie Kiick vs Kurumi Nara
0-6,2-6
26 |
Lorraine M. Guillermo vs Ann Li
6-7,3-6
26 |
Ingrid Neel vs Misaki Doi
4-6,2-6
26 |
Paula C Goncalves vs Evgeniya Rodina
5-7,4-6
**ITF Vrouwen Rancho Santa Fe**
Welkom bij de ITF Women Rancho Santa Fe, een professioneel tennistoernooi voor vrouwen dat plaatsvindt in het pittoreske Rancho Santa Fe, Californië.
**Over het toernooi**
Dit toernooi maakt deel uit van de International Tennis Federation (ITF) World Tennis Tour en biedt een totaal prijzengeld van $100.000. Het toernooi wordt gespeeld op buiten hardcourtbanen en omvat zowel een enkelspel- als een dubbelspelcompetitie.
**Topspelers**
Elke editie van het ITF Women Rancho Santa Fe-toernooi trekt een sterk deelnemersveld aan, met spelers uit de hele wereld. Enkele van de opmerkelijke spelers die eerder aan dit toernooi hebben deelgenomen zijn:
* Coco Vandeweghe
* Madison Brengle
* Taylor Townsend
* Varvara Lepchenko
* Kayla Day
**Programma en tickets**
Het toernooi vindt plaats van **[startdatum]** tot **[einddatum]**. Tickets zijn verkrijgbaar via de officiële website van het toernooi.
**Locatie**
Rancho Santa Fe Tennis Club
5837 La Encantada
Rancho Santa Fe, CA 92067
**Hoogtepunten**
* Spannende tenniswedstrijden op hoog niveau
* Een kans om toekomstige sterren in de tennissport te zien
* Een prachtig toernooi in een pittoreske omgeving
* Familie- en kindvriendelijke activiteiten
Mis de ITF Women Rancho Santa Fe niet, een tenniservaring die je niet mag missen!