Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Martina Colmegna vs Lena Rueffer
6-2,6-1
28 |
Lena Rueffer vs Martina Di Giuseppe
6-1,6-2
28 |
Martina Colmegna vs Francesca Bullani
6-3,6-3
27 |
Marie Temin vs Francesca Bullani
6-4,1-6,2-6
27 |
Lucrezia Stefanini vs Martina Di Giuseppe
4-6,0-6
27 |
Martina Colmegna vs Lisa Sabino
2-6,6-1,6-3
27 |
Lou Brouleau vs Lena Rueffer
4-6,1-6
26 |
Lucrezia Stefanini vs Ksenia Palkina
6-4,6-1
26 |
Stefania Rubini vs Marie Temin
6-4,3-6,4-6
26 |
Verena Meliss vs Martina Di Giuseppe
2-6,0-6
26 |
Susan Bandecchi vs Lisa Sabino
4-6,5-7
26 |
Dalila Spiteri vs Lena Rueffer
1-6,2-6
**Internationaal Tennistoernooi voor Vrouwen in Bergamo (ITF)**
Welkom bij het spectaculaire ITF Women Bergamo, een prestigieus tennistoernooi voor vrouwen op hoog niveau.
Het toernooi wordt georganiseerd op de prachtige tennisbanen van de Tennis Club Bergamo en vindt plaats van [startdatum] tot [einddatum]. Het toernooi is onderdeel van de International Tennis Federation (ITF) Women's World Tennis Tour en trekt enkele van de meest getalenteerde vrouwelijke tennissers ter wereld aan.
Tijdens het toernooi zullen de deelneemsters strijden om de felbegeerde titel en belangrijke rankingpunten. De wedstrijden zullen gespeeld worden in zowel enkel- als dubbelspel, waarbij de winnaars indrukwekkende prijzen en erkenning zullen ontvangen.
Buiten het veld om kunnen bezoekers genieten van een scala aan entertainment en activiteiten, waaronder livemuziek, eetkraampjes en speciale gastoptredens. Het is een unieke kans om de opwinding van professioneel tennis van dichtbij te ervaren en getuige te zijn van de vaardigheden en atletische prestaties van enkele van de beste spelers in de wereld.
Sluit je aan bij ons voor een onvergetelijk tennistoernooi in het hart van de prachtige stad Bergamo. Tickets zijn nu verkrijgbaar, dus zorg ervoor dat je je plaats reserveert om getuige te zijn van deze hoogwaardige tennisshow.