Premier Padel - Acapulco

Premier Padel - Acapulco, een onvergetelijke ervaring voor padelliefhebbers!

Kom op 27 februari tot en met 5 maart 2023 naar het Acapulco Shore Club Resort en geniet van een week vol opzwepende padelwedstrijden van wereldklasse. Het Premier Padel-circuit brengt de beste mannelijke padelspelers ter wereld samen voor een toernooi dat belooft een waar spektakel te worden.

Beleef de spanning van hoogwaardige duels en laat je meeslepen door het enthousiasme van het publiek. Geniet van het prachtige uitzicht op de Stille Oceaan terwijl je getuige bent van verbluffende rally's en ongelooflijke shots.

Naast meeslepende wedstrijden biedt Premier Padel - Acapulco ook een verscheidenheid aan entertainmentmogelijkheden. Ontspan bij het zwembad, geniet van heerlijke gerechten bij de foodtrucks en doe mee aan leuke activiteiten.

Mis deze kans niet om de allerbeste padelspelers in actie te zien en deel uit te maken van een onvergetelijke tenniservaring. Koop vandaag nog je tickets voor Premier Padel - Acapulco!