Optasia Championships - Dames

**Optasia Championships - Dames**

Het Optasia Squash Toernooi is een van de meest prestigieuze squashtornooien ter wereld, speciaal voor dames. Het wordt jaarlijks gehouden in de prachtige stad Amsterdam en trekt de beste squashspeelsters uit de hele wereld aan.

Het toernooi staat bekend om zijn hoge niveau van competitie en dramatische wedstrijden. De speelsters strijden om een prijzenpot van $100.000 en het begeerde kampioenschapstrofee.

Het toernooi vindt plaats in een van de meest moderne squashfaciliteiten ter wereld, het Squash Centrum Amsterdam. Het centrum beschikt over zes squashbanen van topkwaliteit, een fitnesscentrum en een prachtig uitzicht over de stad.

Naast de wedstrijden op het hoogste niveau biedt het toernooi ook een scala aan evenementen voor toeschouwers, waaronder clinics, meet-and-greets met de spelers en een feestelijke prijsuitreiking.

Of je nu een fervent squashliefhebber bent of gewoon van spannende sportwedstrijden houdt, het Optasia Squash Toernooi is een evenement dat je niet mag missen. Beleef het opwindende spektakel van 's werelds beste squashspeelsters die strijden om de titel van kampioen.