Squash in the Land - Dames

**Squash in het Land - Dames**

Sluit je aan bij de beste vrouwelijke squashspelers van Nederland voor een onvergetelijk toernooi in het prachtige Landgoed Ophemert. Deze tweedaagse competitie is de perfecte gelegenheid om je vaardigheden te testen, nieuwe mensen te ontmoeten en te genieten van de adembenemende omgeving van het landgoed.

**Data en locatie:**

* Datum: [datum invoegen]
* Locatie: Landgoed Ophemert, Ophemert

**Categorieën:**

* Dames A
* Dames B
* Dames C

* Wisselbeker voor de winnaars van elke categorie
* Prijzen voor de finalisten
* Troostprijzen voor alle deelnemers

**Inschrijving:**

* Inschrijvingen openen op [datum invoegen]
* Inschrijfkosten: € [bedrag invoegen]
* Inschrijven via: [website/e-mailadres invoegen]

**Speelformaat:**

* Poulefase op zaterdag, gevolgd door knock-outwedstrijden op zondag
* Beste uit drie games
* 15 punten per game

**Accommodatie en catering:**

* Beperkt aantal hotelkamers beschikbaar op het landgoed
* Restaurant ter plaatse voor maaltijden en drankjes

**Over Landgoed Ophemert:**

Landgoed Ophemert is een uniek en historisch domein dat dateert uit de 17e eeuw. Het landgoed beschikt over prachtig aangelegde tuinen, weelderige bossen en een eigen kasteel. De squashbanen zijn state-of-the-art en bieden een uitstekende speelervaring.

Registreer je vandaag nog en wees deel van dit spannende squashtoernooi in de prachtige omgeving van Landgoed Ophemert.