SDC Open

02/01 04:30 - SDC Open vs View
**Het SDC Open, een golftoernooi van wereldklasse**

Het SDC Open is dé golfhappening van het jaar voor golfliefhebbers in Nederland en daarbuiten. Dit prestigieuze toernooi wordt georganiseerd door de South Downs Club en vindt plaats op de prachtige South Downs Golf Course in Sussex, Engeland.

Het toernooi staat garant voor spannende wedstrijden tussen 's werelds beste golfers, die strijden om de felbegeerde SDC Open Trophy. Het toernooi is onderdeel van de European Tour en trekt elk jaar een groot aantal golfliefhebbers naar de South Downs Golf Course.

Naast de topgolf kun je tijdens het SDC Open genieten van een uitgebreid programma aan activiteiten voor het hele gezin. Er zijn golfclinics, foodtrucks, livemuziek en nog veel meer.

Tickets voor het SDC Open zijn verkrijgbaar via de officiële website van de South Downs Club. Pak je kans om dit onvergetelijke golftoernooi van dichtbij mee te maken en geniet van een dag vol sportief entertainment en plezier.