Australië v West-Indië - 1e ODI

02/02 03:30 - Australië vs West-Indië 232/2(38.3)-231/10(48.4)
Beleef de spanning en opwinding van het eerste ODI-toernooi tussen Australië en West-Indië!

Kom langs bij het prachtige Sydney Cricket Ground voor een onvergetelijke dag van cricket. De Australische ploeg, aangevoerd door de ervaren Aaron Finch, is vastbesloten om hun thuisvoordeel te benutten en een overwinning te behalen. Aan de andere kant zal West-Indië, met zijn formidabele bowlingaanval geleid door Alzarri Joseph, proberen de Australiërs van streek te maken en een onverwachte overwinning te stelen.

Verwacht vurige bowling, explosieve slagen en een spannende strijd tussen twee van 's werelds beste cricketploegen. Of je nu een fervent cricketliefhebber bent of gewoon op zoek bent naar een opwindende daguitstap, dit ODI-toernooi belooft een onvergetelijke ervaring te worden.

Zorg dat je erbij bent voor de eerste wedstrijd van een boeiende serie tussen Australië en West-Indië. Koop nu je tickets en beleef de actie live!