Bowls Grand Prix 2024

**Bowls Grand Prix 2024**

Welkom bij het Bowls Grand Prix 2024 toernooi, het meest prestigieuze bowls-evenement in Nederland. Dit jaar vindt het toernooi plaats van 15 t/m 17 juni 2024 in het prachtige Bowlscentrum in Rotterdam.

Het Bowls Grand Prix 2024-toernooi staat open voor alle bowlers, ongeacht hun niveau. Er zullen verschillende categorieën zijn, waaronder heren enkelspel, dames enkelspel, heren dubbelspel en dames dubbelspel. De topspelers uit Nederland en daarbuiten zullen strijden om de felbegeerde Bowls Grand Prix-trofee.

Naast de competitie biedt het Bowls Grand Prix 2024-toernooi ook een scala aan sociale evenementen en activiteiten. Er is een welkomstfeest op de avond van 15 juni, een prijsuitreiking op de avond van 17 juni en tal van mogelijkheden om te socialiseren met mede-bowlers en vrienden.

Voor toeschouwers is het Bowls Grand Prix 2024-toernooi een geweldige gelegenheid om de beste bowlers in actie te zien en te genieten van de sfeer van dit spannende evenement. Tickets zijn verkrijgbaar via de website van het Bowlscentrum.

Mis dit niet en meld je vandaag nog aan voor het Bowls Grand Prix 2024-toernooi!