The SA Open - Dames

**Het SA Open - Dames**

Het SA Open - Dames is het langstlopende vrouwentennistoernooi in Zuid-Afrika. Het wordt sinds 1891 gehouden en is een van de meest prestigieuze tennistoernooien in het land. Het toernooi wordt jaarlijks gehouden in Johannesburg en trekt enkele van de beste vrouwelijke tennissers ter wereld.

Het SA Open - Dames wordt gespeeld op hardcourtbanen en bestaat uit een enkelspel- en een dubbelspeltoernooi. Het enkelspeltoernooi heeft een schema van 32 spelers, terwijl het dubbelspeltoernooi een schema van 16 teams heeft.

Het SA Open - Dames is een belangrijk toernooi op de WTA Tour en telt mee voor de wereldranglijst. Het toernooi is gewonnen door enkele van de grootste namen in het vrouwentennis, waaronder Steffi Graf, Monica Seles en Venus Williams.

Het SA Open - Dames is een geweldig evenement voor tennisliefhebbers. Het biedt de kans om enkele van de beste vrouwelijke tennissers ter wereld in actie te zien. Het toernooi wordt gehouden in een prachtige omgeving en er zijn tal van andere activiteiten om van te genieten naast het tennis.

Koop nu uw tickets voor het SA Open - Dames en mis dit geweldige evenement niet!