Euro Hock Matches

**Euro Hock Matches: Het grootste Europese hockeytoernooi**

Welkom bij de Euro Hock Matches, het grootste en meest prestigieuze hockeytoernooi van Europa!

Dit jaar strijden de beste heren- en damesteams uit het continent om de felbegeerde trofee. Van 1 tot en met 10 juni 2023 vindt het toernooi plaats in het prachtige Amsterdam.

**De topteams van Europa**

De deelnemende teams zijn de crème de la crème van het Europese hockey. Bij de heren zijn het onder andere titelverdediger België, Nederland, Duitsland en Engeland. Bij de dames verwachten we een spannende strijd tussen Nederland, Spanje, Engeland en Duitsland.

**Spectaculaire wedstrijden in een unieke sfeer**

Het toernooi wordt gespeeld in het Wagener Stadion, een van de mooiste hockeystadions ter wereld. U kunt genieten van wereldklasse-hockey in een unieke sfeer, met muziek, entertainment en lekker eten en drinken.

**Ticketverkoop**

Tickets voor de Euro Hock Matches zijn nu te koop. Wacht niet te lang, want de kaartverkoop gaat hard!

**Programma**

Het programma van het toernooi is als volgt:

* 1 juni: Openingsceremonie en eerste wedstrijden
* 2-9 juni: Groepsfase
* 10 juni: Finales

Mis dit unieke hockeyevent niet! Kom naar de Euro Hock Matches en geniet van de beste hockeyers en hockeysters van Europa.