CBVP Fortaleza

**CBVP Fortaleza: Een episch strandvolleybaltoernooi in Brazilië**

Maak je klaar voor een onvergetelijke strandvolleybalervaring bij het CBVP Fortaleza-toernooi. Op de adembenemende stranden van Fortaleza, Brazilië, komen 's werelds beste spelers samen voor een week vol spannende wedstrijden en strandplezier.

Van 10 tot 15 maart 2023 zullen teams uit de hele wereld strijden om de titel. Geniet van verbluffende acties, ongelooflijke reddingen en adembenemende finishes terwijl de atleten hun grenzen verleggen op het zand.

Naast de wedstrijden biedt CBVP Fortaleza een scala aan activiteiten om bezoekers te vermaken. Ontspan op het strand, zwem in de kristalheldere wateren, proef de heerlijke lokale keuken en geniet van livemuziek en culturele shows.

Of je nu een fervent volleybalfan bent of gewoon op zoek bent naar een geweldige strandervaring, CBVP Fortaleza is een evenement dat je niet mag missen. Dompel jezelf onder in de energie van Braziliaans strandvolleybal en creëer herinneringen die een leven lang meegaan.

**Highlights:**

* Spannende strandvolleybalwedstrijden met 's werelds beste spelers
* Prachtige strandsetting in Fortaleza, Brazilië
* Verschillende activiteiten, waaronder strandplezier, eten en drinken
* Livemuziek en culturele shows
* Een unieke kans om de passie van Brazilië voor strandvolleybal te ervaren

Boek je tickets vandaag nog en word onderdeel van de CBVP Fortaleza-ervaring!