BPT Miguel Pereira

**BPT Miguel Pereira**

**Het grootste strandvolleybaltoernooi van Brazilië!**

Het BPT Miguel Pereira-toernooi is een jaarlijks evenement dat plaatsvindt in de prachtige stad Miguel Pereira, Brazilië. Dit toernooi is een must-see voor alle strandvolleybalfans en trekt 's werelds beste spelers aan.

**Het toernooi**

Het BPT Miguel Pereira-toernooi is een dubbel-eliminatietoernooi voor zowel mannen als vrouwen. Het toernooi duurt drie dagen, met wedstrijden op meerdere velden. De winnaars van het toernooi ontvangen een trofee en een geldprijs.

**De locatie**

Miguel Pereira is een prachtige stad in de bergen van Rio de Janeiro. De stad staat bekend om zijn adembenemende uitzichten, watervallen en wandelpaden. De BPT Miguel Pereira wordt gehouden op het prachtige strand van de stad, dat bekend staat om zijn kristalheldere water en zachte zand.

**De deelnemers**

Het BPT Miguel Pereira-toernooi trekt 's werelds beste strandvolleybalspelers aan. Vorige winnaars zijn onder meer Alison Cerutti, Bruno Schmidt en Emanuel Rego.

**Entertainment**

Naast de wedstrijden zijn er ook diverse entertainmentactiviteiten op het BPT Miguel Pereira-toernooi. Bezoekers kunnen genieten van livemuziek, DJ's en foodtrucks.

**Tickets**

Tickets voor het BPT Miguel Pereira-toernooi zijn verkrijgbaar bij de ingang van het evenement.

**Verblijf**

Er zijn tal van hotels en guesthouses in de buurt van Miguel Pereira. Bezoekers kunnen ook kamperen op het strand.

**Kom naar het BPT Miguel Pereira-toernooi en ervaar de opwinding van strandvolleybal op zijn best!**