BPT Miguel Pereira - Dames

**BPT Miguel Pereira - Dames**

Welkom op het officiële toernooiprogamma van het BPT Miguel Pereira - Dames 2023. Dit spannende beachvolleybaltoernooi vindt plaats op het prachtige strand van Miguel Pereira, in Brazilië, van 10 tot 12 maart 2023.

Dit toernooi is een officiële onderdeel van de FIVB Beach Volleyball World Tour. Het is de eerste keer dat dit prestigieuze evenement in Brazilië wordt georganiseerd, en het belooft een onvergetelijke ervaring te worden voor spelers en fans.

De beste vrouwen beachvolleybalteams ter wereld zullen strijden om de titel en een aanzienlijk prijzengeld. Fans kunnen genieten van razendsnelle wedstrijden, adembenemende rally's en enkele van de meest bekwame spelers in deze sport.

Naast de elite-competitie zal er ook een amateursdivisie zijn waar lokale teams en recreatiespelers kunnen deelnemen. Dit zorgt voor een inclusieve en gastvrije sfeer voor alle niveaus van volleyballers.

Het strand van Miguel Pereira is de perfecte locatie voor dit toernooi. Met zijn witte zandstranden, kristalheldere water en adembenemende uitzichten, zal het een prachtige achtergrond bieden voor de spannende wedstrijden.

Tickets voor het toernooi zijn nu te koop. Wees er snel bij om uw plek te reserveren en getuige te zijn van de topklasse beachvolleybal op zijn best.