Beach Pro Tour - Montpellier

**Beach Pro Tour - Montpellier**

Bereid je voor op een spectaculair beachvolleybalevenement aan de prachtige stranden van Montpellier!

Van 15 tot en met 18 juni 2023 verwelkomen we 's werelds beste beachvolleybalspelers voor een onvergetelijke vierdaagse competitie.

Geniet van adembenemend volleybal op het hoogste niveau, met razendsnelle sets, spectaculaire verdedigingen en het gejuich van de menigte.

Of je nu een ervaren fan bent of voor het eerst naar beachvolleybal komt kijken, dit is de perfecte kans om de sport te beleven op zijn best.

Het evenement biedt ook een verscheidenheid aan activiteiten naast het veld, waaronder livemuziek, eetstalletjes en een speciaal fanzone.

Mis dit spannende Beach Pro Tour - Montpellier-evenement niet, waar de wereldwijde elite van het beachvolleybal samenkomt voor een onvergetelijke ervaring. Koop vandaag nog je tickets!