AOE II - Clash of Empires

**Age of Empires II - Clash of Empires**

Welkom bij het epische esports-toernooi Age of Empires II - Clash of Empires!

Beleef de spanning en het strategische vernuft van Age of Empires II terwijl de beste spelers ter wereld strijden om de ultieme overwinning. Van middeleeuwse gevechten tot economisch beheer, dit toernooi zal je naar het randje van je stoel brengen.

Met een ongeëvenaarde prijzenpot en een wereldwijd publiek is Clash of Empires het hoogtepunt van de Age of Empires II-competitieve scène.

Of je nu een doorgewinterde veteraan bent of een nieuwkomer die de spanning wil voelen, Clash of Empires heeft iets voor jou.

Mis deze legendarische gebeurtenis niet en word getuige van esports-geschiedenis in wording!