Beach Pro Tour Montreal

**Beach Pro Tour Montreal**

Welkom bij het Beach Pro Tour Montreal toernooi, een spectaculair sportevenement dat plaatsvindt op de prachtige zandstranden van het Parc Jean-Drapeau.

Dit internationale volleybaltoernooi brengt 's werelds beste beachvolleyballers samen voor een weekend vol spanning en atletiek. Vanuit de tribunes kun je de topspelers in actie zien tijdens intense wedstrijden in een adembenemende omgeving.

Naast het beachvolleybaltoernooi vind je op het evenemententerrein ook een levendig strandfestival met livemuziek, eetkraampjes en allerlei activiteiten voor alle leeftijden.

Dus kom naar het Beach Pro Tour Montreal toernooi en beleef een onvergetelijk weekend vol sport, entertainment en zon. Koop nu je tickets en verzeker je van een onvergetelijke ervaring!