Austrian Beach Tour - Litzlberg - Dames

**Oostenrijkse Beachvolley Tour - Litzlberg - Dames**

Welkom bij de Oostenrijkse Beachvolley Tour, het grootste en meest prestigieuze beachvolleybaltoernooi van Oostenrijk! Dit jaar strijden de beste damesteams van het land om de felbegeerde titel in het prachtige Litzlberg.

**Wanneer:** [Datum]
**Waar:** Litzlberg Beach, Litzlberg

Kom de topatleten aanmoedigen terwijl ze hun grenzen verleggen op het zand. Ervaar de spanning en opwinding van het live beachvolleybal en geniet van het feestelijke sfeer van het toernooi.

* [Tijd] - Groepsfase
* [Tijd] - Halve finales
* [Tijd] - Finale

**Tickets:**

Tickets zijn nu verkrijgbaar via [website of ticketplatform].

Mis dit spannende evenement niet en word getuige van de intense actie en het hoogstaande beachvolleybal op de Oostenrijkse Beachvolley Tour - Litzlberg - Dames!