Kaulig Companies Championship

07/13 14:10 - Kaulig Companies Championship vs View
**Kaulig Companies Championship**

Beleef de spanning van de PGA TOUR Champions op zijn best bij het Kaulig Companies Championship, gehouden op de prachtige par-72 Firestone Country Club in Akron, Ohio.

Van 26 tot 28 mei 2023 strijden de beste golfers uit de seniorencompetitie om de felbegeerde titel. Getuige de vaardigheden en precisie van deze kampioenen terwijl ze het legendarische parcours aanpakken.

Geniet van drie dagen boordevol topklasse golf, entertainment en speciale evenementen. Ontmoet de spelers, proef de lokale smaken en creëer herinneringen die een leven lang meegaan.

Koop nu uw tickets om uw plek te reserveren voor een onvergetelijke golfervaring bij het Kaulig Companies Championship. Beleef de sensatie van de PGA TOUR Champions en steun tegelijkertijd een goed doel!