Challenger - Karlsruhe - HD

**Challenger - Karlsruhe - HD**

Neem in oktober deel aan de Challenger-tennistoernooien in Karlsruhe en Heidelberg. Dit spannende evenement met 48 spelers vindt plaats op twee locaties:

* **TC Rüppurr, Karlsruhe:** Hoofdlocatie voor de wedstrijden van de eerste ronde tot en met de halve finales
* **TC Wolfsberg, Heidelberg:** Finale

Het toernooi biedt een unieke kans om de opkomende sterren van het tennis in actie te zien. Geniet van hoogstaand tennis, een bruisende sfeer en de mogelijkheid om de spelers van dichtbij te zien.

Of je nu een fan bent van tennis, op zoek bent naar een leuk uitje of gewoon wilt genieten van een dagje uit, het Challenger-toernooi is een evenement dat je niet mag missen.

* 48 spelers van wereldklasse
* Wedstrijden op twee prachtige locaties
* Gezellige sfeer met entertainment en eten
* Exclusieve kans om de spelers te ontmoeten
* Spectaculair tennis op het hoogste niveau

**Tickets:**

Tickets zijn verkrijgbaar via de officiële website van het toernooi. Koop je tickets vandaag nog om je plaats te bemachtigen voor dit onvergetelijke evenement!