World Matchplay - Dames 2023

**World Matchplay - Dames 2023**

Welkom bij de World Matchplay - Dames 2023, het meest prestigieuze dartstoernooi voor dames ter wereld. Dit jaarlijkse evenement brengt de beste darters ter wereld samen voor een spannende strijd om de felbegeerde trofee.

Het toernooi wordt gehouden in het prachtige Winter Gardens in Blackpool, Engeland, en biedt een unieke sfeer met enthousiaste fans die hun favoriete spelers aanmoedigen. De top 16 damesdarters ter wereld strijden in een knock-outfase om de titel te veroveren.

Dit jaar belooft de World Matchplay-Dames nog spannender te worden dan ooit tevoren, met een aantal van de grootste namen in het darts die deelnemen, waaronder:

* Lisa Ashton
* Fallon Sherrock
* Mikuru Suzuki
* Lorraine Winstanley

De wedstrijden vinden plaats van 23 tot en met 30 juli 2023, met de finale op 30 juli. Mis dit unieke evenement niet en koop vandaag nog je tickets om getuige te zijn van de beste damesdarters ter wereld die strijden om de ultieme prijs!