Austria Beach Pro - Dames

**Austria Beach Pro - Dames**

Het Austria Beach Pro - Dames-toernooi is een professioneel beachvolleybaltoernooi dat wordt gehouden in Wenen, Oostenrijk. Het maakt deel uit van de FIVB Beach Volleyball World Tour en trekt 's werelds beste beachvolleybalspelers.

Het toernooi wordt gespeeld op het Donau-eiland, een prachtig park langs de rivier de Donau. Het biedt een unieke en pittoreske locatie voor beachvolleybal, omringd door groen en water.

Het damestoernooi wordt gespeeld in een dubbel-eliminatieformaat, waarbij de beste teams doorgaan naar de knock-outfase. Fans kunnen genieten van spannende wedstrijden, verbluffende saves en krachtige aanvallen van een aantal van 's werelds beste atleten.

Naast de wedstrijden zijn er ook tal van activiteiten voor fans, waaronder meet & greets met spelers, muziek en entertainment. Het Austria Beach Pro - Dames-toernooi belooft een onvergetelijke ervaring voor alle beachvolleyballiefhebbers.