Austria Beach Pro

**Austria Beach Pro: Een spektakel aan de oevers van de Donau**

Bereid je voor op een adrenalinegeladen weekend vol spetterende actie aan de oevers van de majestueuze Donau in Wenen. De Austria Beach Pro, onderdeel van de FIVB World Tour, keert terug voor een weekend vol topvolleybal.

**Topatleten uit de hele wereld**

De beste beachvolleybalspelers ter wereld komen samen om te strijden om de titel op het prachtige Danube Island. Verwacht adembenemende wedstrijden, spectaculaire saves en razendsnelle spikes.

**Een onvergetelijke beleving**

Naast het sportgebeuren, biedt de Austria Beach Pro een onvergetelijke beleving voor het hele gezin. Geniet van livemuziek, heerlijke gerechten en verfrissende dranken terwijl je de spanning op het zand volgt.

**Interactieve fanzones**

Breng een bezoek aan de interactieve fanzones waar je je beachvolleybalvaardigheden kunt testen, souvenirs kunt kopen en het plezier kunt delen met mede-fans.

**Data en tijden:**

* Zaterdag 22 juli 2023
* Zondag 23 juli 2023
* Wedstrijden beginnen om 9.00 uur

Donau-insel, Wenen

**Tickets:**

Koop nu je tickets om het meest prestigieuze beachvolleybalevenement in Oostenrijk van dichtbij mee te maken. Bezoek de officiële website voor ticketprijzen en beschikbare categorieën.

**Mis dit niet!**

Stel je voor dat je de beste beachvolleybalspelers ter wereld live ziet strijden aan de oevers van een adembenemende rivier. Het belooft een onvergetelijk weekend te worden vol sport, entertainment en plezier. Koop vandaag nog je tickets en ervaar de spanning van de Austria Beach Pro!