Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Paula Cembranos vs Anca Alexia Todoni
1-6,2-6
28 |
Ziva Falkner vs Paula Cembranos
Retired
28 |
Katerina Tsygourova vs Anca Alexia Todoni
1-6,0-6
27 |
Ziva Falkner vs Fabienne Gettwart
7-5,6-2
27 |
Anna Zyryanova vs Anca Alexia Todoni
0-6,1-6
27 |
Katerina Tsygourova vs Melania Delai
6-3,7-5
27 |
Paula Cembranos vs Ana Lanisek
1-6,6-4,6-2
26 |
Constanza Traversi vs Anna Zyryanova
2-6,4-6
26 |
Camilla Zanolini vs Anca Alexia Todoni
3-6,1-6
26 |
Francesca Gandolfi vs Paula Cembranos
2-6,1-6
26 |
Silvia Njiric vs Fabienne Gettwart
2-6,6-4,3-6
26 |
Ziva Falkner vs Sylvie Zund
6-1,6-2
**ITF - W15 Kranjska Gora**
Van 27 juni tot en met 3 juli 2023 organiseert Tennisclub Kranjska Gora het ITF - W15 Kranjska Gora tennistoernooi, een internationaal tennistoernooi voor vrouwen op gravel. Het toernooi trekt elk jaar een groot aantal toptalenten en biedt fans de kans om de volgende generatie tennissterren in actie te zien.
* ITF World Tennis Tour-evenement
* 15.000 USD prijzengeld
* Enkel- en dubbelspelcompetities
* Wedstrijden van opkomende internationale tennisspeelsters
* Prachtige locatie in de bergen van Slovenië
Tennisclub Kranjska Gora
Bor 97
4280 Kranjska Gora
Slovenië
**Tickets:**
Tickets zijn beschikbaar voor aankoop bij de tennisclub of online.
**Schema:**
Het toernooischema wordt begin juni bekendgemaakt.
**Accommodatie:**
Er zijn verschillende accommodaties in de omgeving van Kranjska Gora, waaronder hotels, pensions en appartementen.
**Transport:**
Kranjska Gora is bereikbaar met de auto, trein of bus.
**Mis dit opwindende tennistoernooi niet!**