AUS Port Hedlan

06/17 08:29 6 - Port Hedland vs View
**AUS Port Hedlan**

Een paardenracetoernooi van wereldklasse dat wordt gehouden in de pittoreske havenstad Port Hedlan, Australië. Dit evenement trekt de beste ruiters en paarden uit de hele regio aan en biedt spanning en opwinding in overvloed.

**Datum:** [Datum invoegen]

**Locatie:** Port Hedlan Racecourse, Port Hedlan, Australië

* Meerdere races met verschillende afstanden en categorieën
* Een verscheidenheid aan weddenschapsopties
* Entertainment voor het hele gezin, waaronder livemuziek en eten
* Een kans om te genieten van de prachtige omgeving van Port Hedlan

**Deelnemende paarden en ruiters:**

Verwacht de beste renpaarden en ruiters uit Australië en daarbuiten. De deelnemers strijden om prijzen en prestige op elke race.

De winnende paarden en ruiters ontvangen aantrekkelijke geldprijzen en trofeeën.

**Toeschouwersinformatie:**

* Tickets zijn beschikbaar via de officiële website of aan de kassa.
* Het evenement is toegankelijk voor alle leeftijden.
* Foodtrucks en bars bieden een scala aan versnaperingen en dranken.
* Er is voldoende parkeergelegenheid beschikbaar.

**Bezoek AUS Port Hedlan voor een onvergetelijke paardenrace-ervaring aan de adembenemende kust van Australië!**