May Grand Tournament

Fixtures

DateRThuis vs Uit-

**Mei Grand Toernooi van Sumoworstelen**

Beleef de grandeur van de Japanse sumo-traditie met het Mei Grand Toernooi, dat gehouden wordt in de iconische Ryogoku Kokugikan-arena in Tokio.

Van 8 tot 28 mei strijden 's werelds beste sumoworstelaars tegen elkaar in een reeks van bloedstollende gevechten. Zwaaiend met hun krachtige lichamen en gestoken in de traditionele mawashi-gordels, zullen deze elite-atleten hun ongeëvenaarde kracht, behendigheid en techniek tentoonstellen.

De atmosfeer is elektriserend met de opzwepende kreten van de toeschouwers en het ritmische stampen van de worstelaars op de dohyo (de ring). De spanning is voelbaar terwijl elke beweging met ademloze stilte wordt gevolgd.

Het hoogtepunt van het toernooi is de verleende keizerlijke beker aan de hoogste rangorde, de yokozuna, die de competitie wint. Wees getuige van de grandeur van dit eeuwenoude evenement dat de rijke culturele geschiedenis van Japan weerspiegelt.

* Ongelooflijke sumogevechten met 's werelds beste worstelaars
* Ervaar de opwindende sfeer van de Ryogoku Kokugikan-arena
* Wees getuige van de uitreiking van de keizerlijke beker aan de kampioen
* Dompel je onder in de Japanse cultuur en traditie

**Praktische informatie:**

* Datum: 8-28 mei
* Locatie: Ryogoku Kokugikan, Tokio
* Bezoek de officiële website voor tickets en meer informatie: https://sumo.or.jp/En/