Margaret River Pro 2023

**Margaret River Pro 2023**

De Margaret River Pro is een jaarlijks surftoernooi op de beroemde Margaret River-stranden in West-Australië. Het maakt deel uit van de World Surf League (WSL) Championship Tour, een serie van topniveau-surfevenementen die de beste surfers ter wereld samenbrengt.

De Margaret River Pro 2023 zal plaatsvinden van 25 april tot 1 mei. Het toernooi zal bestaan uit mannen- en vrouwencompetities, elk met 36 surfers die strijden om een aandeel in de prijzenpot van $ 500.000.

De Margaret River-breaks staan bekend om hun krachtige golven en windstoten, wat een uitdagende en spannende wedstrijd garandeert. De winnaars van het toernooi krijgen belangrijke kwalificatiepunten voor de WSL Championship Tour-ranking, waardoor ze dichter bij de kwalificatie voor de World Surf League Finals komen.

Naast de wedstrijden zijn er ook tal van andere activiteiten en evenementen die tijdens het toernooi plaatsvinden, zoals concerten, kunstexposities en lokale markten. Margaret River is een populaire toeristische bestemming, dus bezoekers kunnen ook genieten van de prachtige stranden, het eten en de wijn van de regio.

Tickets voor de Margaret River Pro 2023 zijn te koop via de WSL-website.

* Top-level surfevenement met de beste surfers ter wereld
* Krachtige golven en uitdagende omstandigheden
* Prijzenpot van $ 500.000
* Exclusieve concerten, kunstexposities en lokale markten
* Prachtige stranden en de culinaire hoogstandjes van Margaret River

**Datum:** 25 april - 1 mei 2023
**Locatie:** Margaret River, West-Australië
**Meer informatie:** www.worldsurfleague.com