LECOM Suncoast Classic

04/18 10:55 - LECOM Suncoast Classic vs View
04/20 11:00 - LECOM Suncoast Classic vs View
**LECOM Suncoast Classic**

Beleef het opwindende LECOM Suncoast Classic, een PGA TOUR Champions-evenement dat plaatsvindt op het pittoreske Innisbrook Resort and Golf Club in Palm Harbor, Florida.

Dit prestigieuze toernooi trekt enkele van de beste golfers ter wereld aan, waaronder legendarische kampioenen en opkomende sterren. Volg deze ervaren spelers terwijl ze strijden om de felbegeerde titel op de beroemde Copperhead Course, bekend om zijn uitdagende lay-out en prachtige landschap.

Geniet van een VIP-ervaring met exclusieve toegang tot de pro-am, speciale hospitality-ruimtes en meet-and-greets met de spelers. Of kies voor een algehele toegangskaart om de actie van dichtbij mee te maken en het enthousiasme van de menigte te delen.

Het LECOM Suncoast Classic is meer dan alleen golf. Er is een verscheidenheid aan entertainment en activiteiten voor de hele familie, waaronder livemuziek, culinaire hoogstandjes en interactieve wedstrijden.

Kom naar Innisbrook en beleef een onvergetelijke golfervaring tijdens het LECOM Suncoast Classic.