ITF - W40 Split

**ITF - W40 Split**

Het ITF - W40 Split-toernooi is een professioneel tennistoernooi voor vrouwen dat wordt gehouden in Split, Kroatië. Het toernooi maakt deel uit van de ITF Women's World Tennis Tour en wordt gespeeld op gravelbanen.

**Geschiedenis**

Het ITF - W40 Split-toernooi werd voor het eerst gehouden in 2020. Het toernooi heeft sindsdien elk jaar plaatsgevonden en is uitgegroeid tot een belangrijk evenement op de ITF Women's World Tennis Tour.

**Prijzengeld**

Het prijzengeld voor het ITF - W40 Split-toernooi bedraagt ​​40.000 Amerikaanse dollar. De winnaar van het enkelspel ontvangt 5.400 Amerikaanse dollar, terwijl de winnaar van het dubbelspel 2.700 Amerikaanse dollar ontvangt.

**Deelnemers**

Het ITF - W40 Split-toernooi trekt een sterk deelnemersveld aan, waaronder topspelers van de ITF Women's World Tennis Tour. Enkele van de meest opvallende spelers die in de afgelopen jaren aan het toernooi hebben deelgenomen, zijn:

* Katarina Zavatska
* Alexandra Cadanțu
* Panna Udvardy
* Mandy Minella
* Evgeniya Rodina

**Locatie**

Het ITF - W40 Split-toernooi wordt gehouden op de tennisbanen van het Park Mladeži in Split, Kroatië. Het park is een populair recreatiegebied met prachtige uitzichten op de Adriatische Zee.

**Kaartverkoop**

Kaarten voor het ITF - W40 Split-toernooi zijn te koop via de website van het toernooi. Tickets zijn verkrijgbaar voor alle wedstrijddagen, waaronder de finales.